Registruotis DUK Narių sąrašas Ieškoti Pagrindinis puslapis

Pagrindinis puslapis » PARDUODU » Parduodu Stella Pereiti prie 1, 2, 3  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
Parduodu Stella
PranešimasParašytas: Pen. 04-11-2005 03:58:08 Atsakyti su citata
Barthezas
Fanas
Fanas

Prisijungė: 2005 11 04

Parduodu labai gera Stella. Jinai melynos metalic spalvos. Variklis perinktas naujom detalem ir ju labai daug.Stai keletas: visa nauja pavaru deze, nauja sankaba su naujiu troseliu, naujas stumuoklis su ziedais, visa nauja stapdziu systema(naujas troselis, nauje asele, nauja kojele) naujas gazo trosas, naujes degimo magnetas ir dar yra slapukas padarytas. Mopedas labai geras bet nusipirkau motoroleri tai as jau su juo nevazinejiu. Jeigu norit daugiau info tai rasykit man i emeila ir foto atsiusiu. Mano emeilas osviukas@yahoo.com. Sitos Stello kaina yra 550 lt zinau kad daug uz mopeda bet man labai reike pinigu ir as i je labai daug sukisau vasara kad atvesciau i dvasia. As jau su sita kaina einu i minisu bet ka padarysi, taip pat galiu keisti i kartinga geros bukles bet jei kartingas nera geros bukles tarkim neturi variklio ar siap surudijes ir panasiai tai jus turit man primoket. Prasau nupirkit nes man ziauriai reike pinigu Susimastęs

Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje Yahoo Messenger ICQ numeris
Reklama
Parašytas: 24-11-2014
Reklamos skydelis

PranešimasParašytas: Sk. 06-11-2005 18:35:33 Atsakyti su citata
ImantaS
Administratorius
Administratorius

Prisijungė: 2005 10 09

O ko taip brangiai parduodi....??
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ numeris
PranešimasParašytas: Sk. 06-11-2005 18:42:32 Atsakyti su citata
Svečias

nes as je pradzioi vasaros pirkau uz 340 bet buvo supista nu vienu zodziu buvo padaryta kad vaziuotu 100 metru tai po to man jinai visa suluzo nu tai vienu zodziu neveziau pas meistra tai tas su detalem ir darbu paeme 250 tai man buvo labai stiprus minusas tai man dabar je reike parduot nes pirksiu motoroleri
PranešimasParašytas: Sk. 06-11-2005 18:43:48 Atsakyti su citata
Barthezas
Fanas
Fanas

nes as je pradzioi vasaros pirkau uz 340 bet buvo supista nu vienu zodziu buvo padaryta kad vaziuotu 100 metru tai po to man jinai visa suluzo nu tai vienu zodziu neveziau pas meistra tai tas su detalem ir darbu paeme 250 tai man buvo labai stiprus minusas tai man dabar je reike parduot nes pirksiu motoroleri. adminas isimk mano sena komentaru kur kaip svecias nes pamirsau isirasyt kai rasiau komentara
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje Yahoo Messenger ICQ numeris
Reklama
Reklamos skydelis

PranešimasParašytas: Sk. 06-11-2005 19:00:59 Atsakyti su citata
Guardas
Administratorius
Administratorius

Prisijungė: 2005 11 03

ka zn cia HeeRe atvejis tik kad pas tave daug lieviau Laimingas niekas uz tokia kaina nepirks patikek Bemirksintis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ numeris
PranešimasParašytas: Sk. 06-11-2005 19:07:05 Atsakyti su citata
Barthezas
Fanas
Fanas

tai va bletj koks lopas man pardave......pydaras tai negaliu......jei tu je pirktum kiek mazdaug duotum?
PranešimasParašytas: Sk. 06-11-2005 19:46:44 Atsakyti su citata
HeeRe
Asas
Asas

tas kuris taw ta stella pardawe tai jios sawnuolis! Savimi pasitikintis, patenkintas
cia tu lopas nes nupirkai sudrosta ir dar prikisai babkiu ir per dawg db nori
wieno zodziu tu lopas kad sudrzosta stella pirkai us 350lt! Šauksmas Besijuokiantis
tu tuos pinigus i uzpakali sukisai skaityk tu jos uz tiek neparduosi!
kiek trawkai ta stella?
kada remonta darei?
ir kojeles uzsiweda?
begius gerai meto?
forsuotas wariklis?

wa cia mano minikas tai zjbs!
ir forsuotas trawkia 656km/h ir iz kojeles wedasi ir begiu beto , lempos weikia!
db as ji dazaw ir keisiu pawaru deze , ziedus ir uz 400lt tikrai parduosiu!
patikek manim! Savimi pasitikintis, patenkintas
PranešimasParašytas: Sk. 06-11-2005 20:08:06 Atsakyti su citata
Barthezas
Fanas
Fanas

nx tu cia ant manes varai??tu pats cia pydaras....cia buvo mano pirmas mopedas ir as nieko apie juos nezinojau uztai ir nupirkau lauza beto mano stella su kojele is pirmo karto kurese. visa nauje pavaru deze sankaba visi trosai stumuoklis su ziedais nauji viskas veike stopai naujiai perdaryti ir dar nebandziau kiek truake nes apkatke darau o pries remonta ejo 63 nes su motoroleriu matavom
Reklama
Reklamos skydelis

PranešimasParašytas: Sk. 06-11-2005 20:18:03 Atsakyti su citata
HeeRe
Asas
Asas

Barthezas rašo:
nx tu cia ant manes varai??tu pats cia pydaras....cia buvo mano pirmas mopedas ir as nieko apie juos nezinojau uztai ir nupirkau lauza beto mano stella su kojele is pirmo karto kurese. visa nauje pavaru deze sankaba visi trosai stumuoklis su ziedais nauji viskas veike stopai naujiai perdaryti ir dar nebandziau kiek truake nes apkatke darau o pries remonta ejo 63 nes su motoroleriu matavom

TU PARASEI KAD WISAKAS WEIKE?!
O DB JAU NEBEWEIKIA?
Besijuokiantis
PranešimasParašytas: Sk. 06-11-2005 20:22:05 Atsakyti su citata
HeeRe
Asas
Asas

AS IRGI PIRMA MOPEDA PIRKAW NESENIAI BET JIS KAINAWO 200LT!
BET IRGI NETRAWKE.....
PranešimasParašytas: Sk. 06-11-2005 20:26:11 Atsakyti su citata
Barthezas
Fanas
Fanas

ai nzn man tai kas kaip mopedai nelabai jau geriau motoroleris su tuo bent vaziuosi
PranešimasParašytas: Sk. 06-11-2005 20:29:41 Atsakyti su citata
HeeRe
Asas
Asas

ruskaja technika rulez!!!!
motoroleriai sudas!
nes neidomu ir per dawg lengwa!!!!!!!
PranešimasParašytas: Sk. 06-11-2005 20:31:07 Atsakyti su citata
Barthezas
Fanas
Fanas

mofes butu gerai jeigu netaip gestu nes uzknisa tvarkyt bet siap ir su jom po miska idomu pasivazinet Savimi pasitikintis, patenkintas
PranešimasParašytas: Sk. 06-11-2005 20:36:34 Atsakyti su citata
HeeRe
Asas
Asas

mes tai isibegejam ir per tramplus skraidom Šokiruotas
wiena karta su miniku wariaw tai priekis po trmplo pasikele ir wariaw ant priekinio rato laikydamasis uz wairo is tempdamasis is paskos....
kol nenukritaw...
PranešimasParašytas: Sk. 06-11-2005 20:41:32 Atsakyti su citata
Barthezas
Fanas
Fanas

tai turbut po to suolio ne kas buvo Laimingas
Parduodu Stella
  Pagrindinis puslapis » PARDUODU
Jūs galite rašyti naujus pranešimus į šį forumą
Jūs galite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
Visos datos yra GMT + 2 valandos  
Puslapis 13  
Pereiti prie 1, 2, 3  Toliau

Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą