Dantų balinimo būdai: namuose ir klinikoje

Kaip Jums atrodo – kokie dantys yra gražūs? Normalu, kad kiekvienas žmogus atsakytų vis kitaip. Tačiau faktas, kad daugelis sutiktų, jog gražūs dantys pirmiausia yra balti dantys.

Džiugu, kad šiuo metu dantų balinimas yra tokia įprasta paslauga, kuri prieinama daugeliui. Reikia tik nuspręsti dėl Jums labiausiai tinkamo balinimo metodo.

Dantų balinimas klinikoje

Kai norisi paties geriausio efekto, žinoma, kad dantų balinimas klinikoje apsimoka labiausiai. Čia dažniausiai per kelias valandas galima išbalinti dantukus net keliais tonais. Priklausomai nuo to, kokia yra Jūsų dantų būklė – gali reikti vieno arba kelių vizitų. Visos smulkmenos yra derinamos asmeniškai su specialistu. Svarbiausia, kad šiuo metu balinimo kainos yra gana mažos, kadangi paslauga siūloma daugelyje klinikų. O dažnam patinka ir tai, kad balinimo metu dantukai yra prižiūrimi, tad bus galima išvengti bet kokių neigiamų pasekmių.

Balinimas namuose su klinikos priemonėmis

Galimas balinimas namuose, tačiau su specialistų pateiktomis priemonėmis. Tai yra pigesnė opcija, dažniausiai trunka kiek ilgiau ir efektas ne visada toks geras kaip pirmuoju atveju. Tačiau bet kuriuo atveju dantys tikrai pabals. Šiuo atveju svarbiausia yra tai, kad balinimo priemonės yra duotos savo sferos specialistų, kurie atsako už tai – ką siūlo. Tai leis būti ramiu, kad balinimas niekaip nepažeis Jūsų dantų, jie ne tik atrodys gražiai, tačiau ir bus patvarūs.

Nesertifikuotų medžiagų balinimas

Galima balinti ir su labai įvairiomis medžiagomis, kuriomis prekiauja ne klinika, tačiau neaiškūs žmonės. Dažniausiai tokios priemonės nėra sertifikuojamos, tad negalite būti tikras dėl jų poveikio. Blogiausia, kad jos ne tik ne visada yra gabios balinti dantis, tačiau minusas tame, kad jos gali pažeisti ir dantų emalį. Tokiu atveju dantukai nebus nei baltesni, nei sveikesni. Rizikuojate. Taupyti dėl to renkantis neaiškias priemones yra labai blogas žingsnis.

Balinimas namuose natūraliomis priemonėmis

Galiausiai, dantų balinimas galimas ir natūraliomis priemonėmis. Jų yra daug, tačiau toli gražu ne visos yra geros. Pavyzdžiui, klasika vadinama soda. Tačiau nors ir balina – ji tuo pačiu kenkia dantims, tad geriausia nebandyti šio metodo. Galimas balinimas ir su kokosų aliejumi. Dar viena nebloga opcija, šiuo atveju gera ir dėl to, kad nedaro žalos dantims. Svarbiausia – reguliarus naudojimas ir efektas bus gana greitas. Tik trumpam laikui ir tik tol, kol bus naudojama.

Palikite atsiliepimą