Geriausi kvepalai šunims

PetuxeAromaterapija šunims Jei norite išbandyti kažką šiek tiek kitokio, galite apsvarstyti galimybę įsigyti specialiai šunims skirtą aromaterapijos produktą. Žmonių pasaulyje aromaterapija plačiai naudojama stresui, nerimui ir daugeliui kitų psichikos problemų gydyti. Dažnai šioms problemoms gydyti naudojamas terapinis aliejus. Panašiai galite naudoti šunims skirtą aromaterapinį aliejų savo keturkojui draugui nuraminti, nuraminti ir atpalaiduoti. Jis taip pat gali būti naudingas gydant odos ir kailio problemas. Geriausias būdas taikyti aromaterapiją – naudoti aukštos kokybės gaminį. Pigiuose aliejuose dažnai naudojami sintetiniai ingredientai, kurie gali būti kenksmingi jūsų šuniui. Be to, jie gali tiesiog blogai kvepėti. Todėl svarbu pasirinkti gerą reputaciją turintį, specialiai šunims skirtą aliejų. Kong Company šampūnas ir kvepalai Puiki pradžia renkantis kvepalus šunims – ieškoti šampūno ir kvepalų viename. Puikus pasirinkimas yra "Kong Company" šampūnas, kondicionierius ir kvepalai šunims "Scent and Shine". Vienas didžiausių šio gaminio privalumų yra tai, kad jis ne tik puikiai kvepia. Jame taip pat yra daug naudingų, odai draugiškų ingredientų. Jis ypač naudingas jautrią odą turintiems šunims ir gali būti naudojamas kaip įprastos priežiūros procedūros dalis. Professional Touch Dogs Cologne Jei ieškote puikios vertės kvepalų šunims, "Professional Touch Dogs Cologne" yra puikus pasirinkimas. Tai palyginti pigus gaminys, kuris puikiai kvepia ir ilgai išlieka kvapnus. Be to, tai puikus pasirinkimas, jei jūsų šuo yra alergiškas arba turi jautrią odą, nes jis yra hipoalerginis. Vienintelis šio gaminio trūkumas yra tas, kad jis gali būti per stiprus, jei jūsų šuo turi itin jautrią nosį. Taip pat patartina visada išbandyti produktą ant šuns odos prieš tepant visą jo kiekį. Kvepalai šunims ir rinkos tenencijos. Pet Organics Kelnas šunims Dar vienas puikus pasirinkimas, jei ieškote hipoalerginių kvepalų šunims, yra "Pet Organics Cologne" kvepalai šunims. Tai puikus, nebrangus produktas, kuris puikiai kvepia, be to, praturtintas alaviju, kad drėkintų ir ramintų jūsų šuns odą. Be to, jo formulė yra švelni, todėl nedirgina jūsų šuns akių. Tačiau prieš reguliariai naudodami gaminį visada turėtumėte jį išbandyti su savo šunimi. Madan šukos ir kiek visa tai kainuoja? Bio-Spot ekologiškas šampūnas ir kvepalai šunims Jei ieškote puikaus, universalaus gaminio, kuris puikiai kvepėtų ir būtų naudingas jūsų šuns odai ir kailiui, galbūt norėtumėte apsvarstyti Bio-Spot ekologišką šampūną šunims. Tai labai vertingas produktas, pasižymintis gaiviu citrusinių vaisių kvapu ir praturtintas alijošiumi bei vitaminu E, kurie drėkina ir maitina jūsų šuns odą. Tai taip pat puikus pasirinkimas, jei turite jautrią odą ir alergišką šunį. Vienintelis šio gaminio trūkumas yra tas, kad jis netinka vyresniems šunims ar šuniukams. Petuxe – ar verta pirkti?

Limfodrenažas: Paprasti būdai, kaip pagerinti savo sveikatą

Ką organizme veikia limfa?

Limfa yra skaidrus skystis, kuris keliauja po visą kūną, surenka ir pašalina toksinus, bakterijas, virusus ir kitas atliekas iš audinių ir organų. Limfos sistema yra kraujagyslių tinklas, apimantis limfmazgius, blužnį, tonziles, adenoidus ir užkrūčio liauką. Limfagyslės yra mažesnės už venas. Jos yra mėlynos spalvos, nes jose nėra raudonųjų kraujo kūnelių ir vožtuvų tinklo, kaip venose. Limfinėje sistemoje kraujospūdis yra mažesnis nei kraujagyslių sistemoje. Skirtingai nei kraujagyslės, limfagyslės neturi eritrocitų (raudonųjų kraujo kūnelių) ir endotelio (kraujagyslių dangalo). Limfos sistema neturi siurblio, kaip kraujagyslių sistema. Limfagyslės limfą perneša susitraukdami aplinkiniai raumenys taip pat, kaip venos perneša kraują. Bodylines.lt jums pasiūlys reikalingas paslaugas.

Kaip pagerinti limfos drenažą

LimfodrenažasLimfodrenažinis masažas – tai technika, kai švelniu rankiniu masažu siekiama pagerinti limfos tekėjimą visame kūne. Dažnai tai atliekama derinant pirštus ir delnus, taip pat galbūt retkarčiais perbraukiant nugarą. Masažas atliekamas tam tikra seka, pradedant nuo pėdų ir kylant aukštyn link galvos. Galite paprašyti gydytojo ar masažuotojo, kad išmokytų šios technikos, arba galite žiūrėti vaizdo įrašus internete ir mokytis savarankiškai. Jei nuspręsite išmokti savarankiškai, būtinai laikykitės švaros ir tinkamos technikos, kad išvengtumėte bet kokių infekcijų. Masažuokite švelniai, ypač jei turite atvirų žaizdų ar sužeidimų. Ir įsitikinkite, kad masažuojate tinkama seka.

Skaityti toliau