Limfodrenažas: Paprasti būdai, kaip pagerinti savo sveikatą

Ką organizme veikia limfa?

Limfa yra skaidrus skystis, kuris keliauja po visą kūną, surenka ir pašalina toksinus, bakterijas, virusus ir kitas atliekas iš audinių ir organų. Limfos sistema yra kraujagyslių tinklas, apimantis limfmazgius, blužnį, tonziles, adenoidus ir užkrūčio liauką. Limfagyslės yra mažesnės už venas. Jos yra mėlynos spalvos, nes jose nėra raudonųjų kraujo kūnelių ir vožtuvų tinklo, kaip venose. Limfinėje sistemoje kraujospūdis yra mažesnis nei kraujagyslių sistemoje. Skirtingai nei kraujagyslės, limfagyslės neturi eritrocitų (raudonųjų kraujo kūnelių) ir endotelio (kraujagyslių dangalo). Limfos sistema neturi siurblio, kaip kraujagyslių sistema. Limfagyslės limfą perneša susitraukdami aplinkiniai raumenys taip pat, kaip venos perneša kraują. Bodylines.lt jums pasiūlys reikalingas paslaugas.

Kaip pagerinti limfos drenažą

LimfodrenažasLimfodrenažinis masažas – tai technika, kai švelniu rankiniu masažu siekiama pagerinti limfos tekėjimą visame kūne. Dažnai tai atliekama derinant pirštus ir delnus, taip pat galbūt retkarčiais perbraukiant nugarą. Masažas atliekamas tam tikra seka, pradedant nuo pėdų ir kylant aukštyn link galvos. Galite paprašyti gydytojo ar masažuotojo, kad išmokytų šios technikos, arba galite žiūrėti vaizdo įrašus internete ir mokytis savarankiškai. Jei nuspręsite išmokti savarankiškai, būtinai laikykitės švaros ir tinkamos technikos, kad išvengtumėte bet kokių infekcijų. Masažuokite švelniai, ypač jei turite atvirų žaizdų ar sužeidimų. Ir įsitikinkite, kad masažuojate tinkama seka.

Būdai, kaip pagerinti limfos drenažą namuose

– Gerkite daug vandens – Vanduo yra labai naudingas gerinant organizmo gebėjimą drėkinti ir išplauti toksinus. Būtinai kasdien išgerkite apie 8 stiklines vandens. Limfodrenažas ir kitos paslaugos.

– Valgykite sveiką ir švarų maistą- Valgydami maistą, kuriame yra daug skaidulų ir mažai riebalų, padėsite organizmui efektyviau šalinti toksinus iš virškinamojo trakto. Sveika ir švari mityba taip pat padidina jūsų energijos lygį ir gebėjimą kovoti su infekcijomis, įskaitant tas, kurios gali sukelti vėžį. – Išvenkite infekcijų – rankų plovimas, ypač prieš valgį, padės apsaugoti save ir artimuosius nuo ligų.

– Išlaikykite taisyklingą laikyseną – Tūpčiojimas ir sėdėjimas galva į priekį, suapvalintais pečiais ir per daug į priekį pasuktais klubais gali pernelyg slėgti limfinę sistemą. Laikytis reikia ne tik gerai atrodyti, bet ir gerai jaustis!

Jogos pozos limfodrenažui

Yra daugybė jogos pozų, kurios gali padėti limfos drenažui. Štai kelios iš labiausiai paplitusių. – Ši jogos poza naudinga limfos drenažui gerinti, nes sulenkimas į priekį atveria klubus ir šlaunis, todėl limfos skystis gali plačiau tekėti. – Ši jogos poza naudinga limfos drenažui gerinti, nes pasuka kūną ir taip padeda limfai tekėti iš vienos pusės į kitą. – Pusės tilto poza – ši jogos poza naudinga limfos nutekėjimui gerinti, nes suspaudžia pilvą, didina spaudimą ir padeda limfos skysčiui tekėti.

Palikite atsiliepimą