Ar veiksmingos PRP procedūros plaukams?

Prasidėjus plaukų slinkimui siūloma išbandyti vieną iš šiuolaikiškų procedūrų. Tai – prp procedūra. Ji labai veiksminga gydant plaukų slinkimą ir taikoma tiek vyrams, tiek ir moterims. Ką reikia žinoti, jei svarstote apie šią procedūrą?

Prp procedūrosLabai svarbu suprasti, kad prp procedūra plaukams yra labai veiksminga dėl to, kad yra natūraliai stimuliuojamas plaukas, kuris pradeda augti. Kai kurie žmonės klaidingai galvoja, tai nėra natūrali procedūra ir gali sukelti kokias nors alergines reakcijas ar kitus nepageidaujamus reiškinius. Iš tikrųjų šios procedūros metu naudojamos visiškai natūralios medžiagos. Reikia suprasti kaip atliekama tokia procedūra. Pirmiausia iš kliento venos paimamas kraujas ir jis tuomet yra apdorojamas specialiame prietaise. Ruošimo metu trombocitai bus atskirti nuo raudonųjų kraujo kūnelių. Gautas koncentratas yra visiškai natūralus be jokių priedų. Jis sušvirkščiamas į galvos odą. Jokių alerginių reakcijų nekils, nes tai paties kliento kraujo medžiagos.

Yra klientų, kurie baiminasi ne tik alerginių reakcijų, net ir skausmo. Galima tik pasakyti, kad tai nėra labai skausminga procedūra. Ji trunka apie 1 val., tačiau gali užtrukti ir iki 1,5 val.. Viskas priklauso nuo to, kokia yra situacija. Viskas aptariama per konsultaciją, todėl sužinosite viską, kas jus domina. Svarbu perspėti, kad po to, kai bus atlikta prp procedūra, tai kelias dienas gali būti jautri galvos oda bei galite jausti nemalonius jausmus. Taigi, kelias dienas turėsite gyventi šiek tiek kitaip be intensyvaus sporto, soliarumų, saulės, pirties ir pan.

Šiuo metu atliekama prp procedūra plaukams yra tikrai labai veiksminga, nors ir juntamas nedidelis diskomfortas, tačiau tai tikrai labai efektyvi priemonė padedanti kovoti su plaukų slinkimu. Šiek tiek pakentėjus galėsite jau po pirmųjų 2-4 mėnesių pamatyti pirmuosius rezultatus. Specialistai rekomenduoja tokias PRP procedūras plaukams atlikti reguliariai, kol pasieksite norimą rezultatą, pavyzdžiui, po 3-4 mėnesių. Individualus procedūrų atlikimo planas bus sudarytas specialisto, kuris jums jas atliks.

Kartais galvojama, kad plaukų slinkimas tėra paprastas ir natūralus procesas. Žinoma, jei plaukų išslenka tiek, kiek ir priklauso per dieną, tai viskas yra gerai, tačiau dažnai pasitaiko per didelis plaukų slinkimas, kai plaukai slenka kuokštais. Tuomet jau reikia būtinai imtis priemonių. Būtina kreiptis pas gydytojus ir tuo pačiu taikyti tam tikras procedūras, kaip PRP procedūros. Žinoma, dėl visko reikia tartis su gydytojais ir specialistais.

Palikite atsiliepimą