Autobuso nuoma: svarbiausi aspektai, kurių reikia nepamiršti

Jeigu Jums reikalinga mikroautobuso nuoma – tokiu atveju siūlome palyginti bent jau kelias pasiūlymus, kad tikrai pavyktų rasti tą, kuris tinka ir patinka labiausiai. Bene geriausias pasirinkimas, kuris labiausiai giriamas rinkoje ir tuo pačiu labiausiai vertinamas yra https://bus.lt/lt/mikroautobuso-nuoma-su-vairuotoju. Tačiau net ir rinktis geriausius labai svarbu įvertinti kelias smulkmenas, kad paskui nekiltų neaiškumų, kurie gali sugadinti kelionę. Štai būtent apie tas smulkmenas ir kalbėsime šiame straipsnyje bei aptarsime svarbiausius aspektus.

  • Kainos dalys

MikroautobusaiSvarbiausia nepamiršti, kad nuomojantis transporto priemonę tenka sumokėti ne tik už nuomą, tačiau dažnai ir papildomas smulkmenas, kurios būna nurodytos sutartyje. Štai todėl yra labai svarbu, kad kiekvienas žmogus kuo detaliau įsiskaitytų į sąlygas ir tuo pačiu pasirašytų nuomos sutartį tik tokiu atveju, kai jam viskas aišku ir tuo pačiu kai su viskuo sutinka.

  • Kelionės Lietuvos ribose

Kai kurie nuomoja transporto priemonės tik šalies ribose ir iš jų išvažiavus gali tekti mokėti baudą. Tiesa, kai kurios nuomoja ir kelionėms po Europą. Šiuo atveju svarbiausia atsakingai rinktis ir tuo pačiu susipažinti su sąlygomis.

  • Papildomos funkcijos bei įranga

Nuomojantis transporto priemones dažniausiai galima džiaugtis ir labai plačia sistemos bei priedų pasiūla, kuri suteiks kelionei kur kas daugiau patogumo. Apie ką mes? Žinoma, apie GPS tokiu atveju, kai nuomojatės be vairuotojo ir taip pat apie vaikiškas kėdutes, kurios kai kurių kelionių metu yra paprasčiausiai būtinos. Kuo daugiau priedų – tuo kaina kyla.

  • Sutarties sąlygos

Nuomos metu reikia kuo daugiau dėmesio skirti sutarčiai, kuri dažniausiai atsiunčiama elektroniniu paštu. Jeigu tam tikri niuansai Jums nėra aiškūs – klausti yra būtina. Tik tokiu atveju pavyks išvengti nesklandumų.

  • Nuoma su vairuotoju

Nepamirškite, kad mikroautobusas gali būti nuomojamas kartu su vairuotoju. Dažniausiai tai yra papildomai apmokestinama, tačiau kai kuriais atvejais tai yra vienintelis pasirinkimas, kadangi nuomotojai neturi galimybės ir teisės vairuoti.

  • Baudos ir kiti mokesčiai

Taip pat reikia kuo detaliau išsiaiškinti visą info dėl galimų baudų. Dažniausiai apie jas informacija būna nurodyta sutartyje. Taigi, detaliai viską skaitykite, kad paskui nekiltų klausimų.

Palikite atsiliepimą