Dalykai, nuo kurių neveiks jūsų telefonas

Norite, kad jums būtų būtinas telefonų remontas? Kaip ir kompiuterį, taip ir telefoną, galima sugadinti keliais paprastais būdais. Paisykite kelių mobiliojo įtaiso naudojimo taisyklių ir pamatysite, kad greitai padėti galės tik geras telefonų remontas. Štai patarimai, ką daryti.

Mėtykite

Kada sugenda telefonai?Pirmas dalykas, dėl kurio dažniausiai būna būtinas telefonų remontas, yra savo mobiliojo mėtymas. Telefonas nėra toks patogus daiktas kaip koks mažas rankinukas su rankenėle, už kurios visą laiką galėtumėt laikyti. Telefonas visgi yra plokščias slidus daiktas, kuris ir iš rankų gali lengvai nukristi, ir nuo stalo nuslysti. Tad pasistenkite, kad kuo dažniau jis kristų. Nešiokitės rankose, dėkitės į didelis kišenes striukėje, paskui striukę nusiėmę neškitės atskirai taip, kad visi daiktai iškristų iš kišenės. Niekada neturėkite įprastos telefono laikymo vietos. Kur padėsite, ten bus ir gerai. Nuo ten jis ir nukris, bet jums juk to ir reikia. Nenaudokite apsauginio dėkliuko, jeigu norite, kad smūgiai būtų kieti. Kodėl bus reikalingas telefonų remontas, numetus savo mobilųjį? Pirmiausiai tai, kaip pamatysite, jis ims lėtai veikti, dažnai trūkinės ryšys su kažkuo kalbant. Taip pat gali labai pasisekti ir suskils ekranas. O ekranėlio pakeitimas kaina gali prilygti ir naujo telefono įsigijimą.

Panardinkite

Aišku, kai mėtote, reikia žiūrėti, kur metate. Jeigu ant kieto parketo arba asfalto, tai jis gaus gerą smūgį ir suges. Jeigu į skystį – jam taip pat pasijaus poveikis. Pasistenkite telefoną įmesti į balą, į lėkštę su sriuba ar į unitazą. Paskui jis tikrai pradės neveikti, jeigu nėra specialus vandeniui atsparus.

Eikite į skirtingas temperatūras

Kadangi visi prietaisai labai jautriai reaguoja į temperatūrų pokyčius, pasistenkite, kad jūsiškis tikrai turėtų į ką reaguoti ir pasistenkite jį dažniau pranešti per lauką, o paskui iškart naudotis šiltame ore. Visi prietaisai, nešiojami temperatūrų skirtingų laukuose, pradeda kondensuoti drėgmę iš aplinkos. Drėgmė kondensuojasi ne tik ant šlampančio ekrano, bet ir telefono viduriuose. O drėgmė nėra gerai jokiam veikiančiam prietaisui. Taigi, būtinai pasistenkite jam dažniau sukelti tokį šoką.

Nenaudokite dėklo

Ne tik dėl minėtų, bet ir dėl kitų priežasčių pasistenkite nenaudoti telefono dėklo. Meskite jį tiesiai į kuprinę, ant viršaus dar užkraukite kitų daiktų. Telefonas greitai bus subraižytas, purvinas, o jeigu pasiseks – dar ir sutraiškysite jo ekraną su ant viršaus užmestais didesniais daiktais.

Palikite atsiliepimą