Dantų implantai – šypsenai, kuri stebina natūralumu. Konsultuoja odontologas

Netekus nuosavų dantų nereikia galvoti, kad jūsų gyvenimas baigtas. Žinoma, kad be jų – gyvenimas gali atrodyti kur kas sudėtingesnis. O galiausiai net ir nereikia galvoti, kad teks gyventi be dantų, kadangi jų atkūrimo galimybių yra labai daug.

Bene geriausias sprendimas yra dantų implantai. Šiuo metu dantų implantai all on 6 minimi dažniausiai. Plačiau apie juos pasakoja odontologas Paulius.

Dantų implantų all on 6 privalumai

Dantų implantai "All-on-6" yra populiarus dantų atkūrimo būdas, turintis daug privalumų. Dantų implantai "All-on-6" gali būti įdėti per vieną dieną, tai reiškia, kad naują šypseną galite turėti vos per kelias dienas. Jie yra pagaminti taip, kad atrodytų kaip natūralūs dantys. Tai padeda pacientams labiau pasitikėti savimi. Dar vienas privalumas, kad jie yra labai patvarūs ir gali tarnauti daug metų (tinkamai prižiūrint). Galiausiai, dantų implantai "All-on-6" padeda stimuliuoti žandikaulio kaulą, o tai gali padėti sumažinti kaulų dūlėjimą.

Kaip prižiūrėti tokius dantis?

Paulius teigia, kad dar vienas svarbus privalumas, kad dantų implantai nėra reiklūs, juos prižiūrėti yra gana paprasta.

„Valykite dantis du kartus per dieną minkštu šepetėliu ir fluoridinėmis dantų pasta. Naudokite tarpdančių šepetėlius ir siūlą, kad pašalintumėte maisto likučius iš tarpdančių ir nuo implantų. Venkite naudoti kietus šepetėlius ar dantų siūlus, nes tai gali pažeisti implantus ir sudirginti dantenas“,- teigia jis.

„Lankykitės pas odontologą ir dantų higienistą reguliariai (kas 6 mėnesius) valymui ir apžiūrai. Profesionali apžiūra padės anksti aptikti ir išgydyti bet kokias problemas, susijusias su implantais ar dantenomis“,- priduria.

Graži šypsena – daugiau pasitikėjimo savimi

Negyvenkite be dantų. Negyvenkite be gražių dantų. Jeigu domina implantacija, tačiau bijote, kad šiuo metu finansiškai negalite sau to leisti – siūlome pirkti implantavimo paslaugas išsimokėtinai. Mokate dalimis, sutartu grafiku, taip, kaip Jums labiausiai reikia. Tačiau gražius dantis turite jau šiandien. Tokia opcija prieinama daugeliui ir vis daugiau lietuvių ją renkasi bei gerina savo gyvenimo kokybę.

Nusprendus, kad dantų implantų jums reikia – nieko nelaukite ir kuo greičiau ieškokite klinikos, kurioje sulauksite ne tik pačių paslaugų, tačiau ir informatyvių patarimų, atsakymų į klausimus ir panašiai. Visko, kas leis džiaugtis tobula šypsena.

All on 6 ir kiti implantai Klaipedos odontologijos centre.

Palikite atsiliepimą