Drabužiai vaikams dabar ir socialiniais tinklais

Socialiniai tinklai seniai įsisuko į mūsų gyvenimus ir juos apvertė aukštyn kojom. Socialiniai tinklai privertė kitaip pažvelgti ne tik į bendravimą be ribų, valstybių sienų, bet ir verslą. Verslas tapo globalus, o gamyklos, esančios kitose planetos pusėse, arčiau nei bet kada. Kodėl drabužiai vaikams socialiniais tinklais įsigyjami patogiau?

Naujienos nuolat

Drabužiai vaikamsPripažinsiu, kad niekad nebuvau pirkimo internetu šalininkė. Tam įtakos turėjo ne kokios nors nepagrįstos baimės ar įpročiai, bet tiesiog esu perdaug nekantri. Laukiu paskutinės minutės, o tada bėgu akis išdegusis per parduotuves ir šluoju lentynas (kartais net dorai nepasimatuodama). Visgi, drbužiai vaikams reikalauja daugiau atidos. Pirmiausiai dėl medžiagos kokybės. Aš nebenoriu pirkti vaikams nieko iš žmogaus, kuris man į akis gali pasakyti, kad yra tik konsultantas ir negali nieko papasakoti apie daikto sudėtį, padaryti nuolaidos ar suteikti daugiau informacijos.

Todėl pasukau drabuziaivaikams.lt keliu ir užkibau. Pagaliau pradėjau pirkti planingai, ramiai patyrinėti kiekvieno rūbo sudėtį ir vaikų spintas pasiekė kokybiški bei ekologiški drabužiai, nedirginantys jų odelės. Jeigu nebetveriu laukimu nuvykusi drabuziai vaikams vytauto pr adresu pirkinius atsiimu anksčiau.

Kadangi pradėjęs negali sustoti į socialiniuose tinkluose susiformavusį draugų ratą priėmiau parduotuves ir drabuziai vaikams facebook mano profilį pasiekia iškart kai tik gaunama nauja siunta.

Betarpiškas bendravimas

Drabuziai vaikams deveti, drabuziai vaikams ispardavimas ir akcijos, mane pasiekia operatyviai, o bendrauti galiu tieisogiai su profilio administratoriumi. Jis man greitai atsako į visus rūpimus klausimus ir net informuoja kada juos pasieks drabužiai vaikams iš anglijos.

Drabužiai pateikiami su kokybiškomis nuotraukomis. Vaikams yra milžiniškas pasirinkimas rūbų. Net prašovus su pirkinio dydžiu, galite visuomet jį grąžinti arba apkeisti. Todėl, drabužiai vaikams perkami paprasčiau ir lengviau socialiniais tinklais, nei parduotuvėse.

Visi atsiliepimai ir informacija vienoje vietoje.

Drabuziai vaikams pigiau socialinuos tinkluose, tačiau tai ne viskas – man patinka, kad galiu stebėti kitų parduotuvės klientų veiksmus ir atsiliepimus. Ant parduotuvės socialinių tinklų sienos atsiduria negražiai arba gražiai pasibaigusios istorijos su pirkėjų pagyromis apie greitai išspręstas jų problemas.

Svarbu: Socialiniuose tinkluose paprasta surasti parduotuves pagal regioną, tarkim, drabuziai vaikams kaune ar Vilniuje. Juolab, kad drabužiai vaikams gali būti perkami dideliais kiekiais.

2 atsiliepimai apie “Drabužiai vaikams dabar ir socialiniais tinklais

Palikite atsiliepimą