Estetinis plombavimas – sprendimas gražesnei šypsenai

Šiandien gražesne šypsena galime džiaugtis vos po poros vizitų odontologijos klinikoje – estetinis plombavimas yra ganėtinai greitas ir paprastas dantų atkūrimo metodas, kuris leidžia atkurti pažeistus dantis, suteikia galimybę koreguoti dantų formą, užpildyti didelį tarpą tarp dantų, ir t.t. Būtent ši procedūra odontologijos klinikose yra atliekama bene dažniausiai, todėl tuomet, jei svajojate apie gražesnę šypseną, tikrai verta pagalvoti apie būtent tokią galimybę.

Nebrangi odontologinė procedūra

Estetinis plombavimas yra pats pigiausias priekinių dantų atkūrimo metodas, kuris gali būti taikomas labai įvairiose situacijose. Įprastas dantų plombavimas tikrai ne visada leidžia užtikrinti patį geriausią rezultatą, tad tuomet, jei siekiate, kad atkuriami dantys atrodytų kiek įmanoma natūraliau, tokia galimybė tikrai gali būti viena palankiausių. Praktika rodo, kad po šios atliktos procedūros pacientai ima kur kas labiau pasitikėti savimi, tad tokia pasirinkimo galimybė gali padėti pagerinti gyvenimo kokybę.

Plačiau apie estetinį plombavimą : https://kristoforoklinika.lt/odontologija/estetinis-plombavimas/

Prireiks vos kelių vizitų

Estetinis plombavimas gana dažnai yra pasirenkamas ir dėl to, kad tai yra labai greitai atliekama procedūra. Vieno vizito metu gali būti plombuojami keli dantys, o iš viso gali prireikti vos trijų vizitų. Pirmojo apsilankymo metu yra įvertinama paciento dantų būklė, ir numatoma, ar gali būti taikomas estetinis dantų plombavimas. Jei pacientas planuoja balinti dantis, ši procedūra yra atliekama pirmiau, nes balinamoji medžiaga neveikia plombuotų dantų. Antrojo vizito metu yra atliekamas estetinis dantų plombavimas, o praėjus 2 savaitėms po atliktos procedūros yra įvertinamas rezultatas (jei reikia, gali būti atliekamos korekcijos).

Estetiškai plombuotų dantų priežiūra

Nors gana dažnai manoma, kad estetiškai plombuotų dantų priežiūra yra labai sudėtinga, tačiau tai anaiptol nėra tiesa. Po atlikto estetinio plombavimo kurį laiką reikės vengti dažančių maisto produktų bei gėrimų, o kas pusmetį reikės atlikti dantų poliravimą. Kiekvienam pacientui, nepriklausomai nuo to, ar jam buvo atliktas estetinis plombavimas, odontologijos klinikoje rekomenduojama apsilankyti bent du kartus per metus. Šio vizito metu gali būti atliekama profesionali burnos higiena, todėl to paties apsilankymo metu taip pat galima prašyti atlikti ir dantų poliravimą.

Palikite atsiliepimą