Sauskelnės ir jų pasirinkimo ypatumai

Sauskelnės yra viena iš tų prekių, kurių pirkimo išvengti yra neįmanoma. Pirmais Nepriklausomybės metais tokių privilegijų žmonės neturėjo ir dažniausiai vertėsi improvizuotomis, medžiaginėmis sauskelnėmis arba tai, ką pavykdavo gauti. Nei tuo, nei tuo atveju rezultatas nebuvo kokybiškas.

SauskelnėsPo Nepriklausomybės, Lietuvą užplūdo importinės prekės iš vakarų. Tarp jų buvo ir vaikų priežiūrios priemonių, o sauskelnės – nebuvo išimtis. Viskas prasidėjo nuo Pampers sauskelnių, kurios buvo tokios populiarios, kad visos sauskelnės buvo pradėtos vadinti tuo pačiu generiniu pavadinimu – "pampersai". Vien ką pasako, kad visų sauskelnių parduotuvė dabar gali būti pavadinta pampersai.lt, nors ten prekiauja ne tik šio gamintojo sauskelnėmis. Jų kokybe skųstis tikrai niekas negalėjo ir nesiskundė, o todėl šitas pavadinimas sauskelnėms ir prilipo.

Bet su laiku pasirodė ir daugiau sauskelnių ir ne tik Pampers sauskelnės tapo įperkamos lietuviams. Pasirinkimas pirmą kartą tapo didžiulis ir žmonės rinkosi ne tik Pampers sauskelnes. Kitos specializavosi kitose vietose, buvo pigesnės ir galėjo pasiūlyti kitų privalumų, kurių žmonės galbūt nematė ar negavo Pampers sauskelnėse.

Skaityti toliau