Įtempiamos lubos: koks turėtų būti kainos ir kokybės santykis?

Lietuvoje vis populiarėja įtempiamos lubos, kaip vienas iš greičiausių, ekonomiškų ir puikiai atrodančių lubų apdailos būdų. Ar iš tiesų jos yra tokios pigios, ilgaamžės ir nekenkiančios sveikatai?

Geriau rinktis sertifikuotas įtempiamas lubas

Įmonių, savo klientams siūlančių tokio tipo lubas, yra nemažai, o jų kainos taip pat labai įvairios. Vis tik ekspertai įspėja, jog reikia atkreipti dėmesį į medžiagų kokybę, paprašyti jų sertifikato. Sertifikuotos Europos Sąjungoje įtempiamos lubos neturės kenksmingų cheminių medžiagų. Jų kaina, be abejo, bus didesnė, nei tų įmonių, kurios siūlo neaiškios kokybės, iš kiniškų medžiagų pagamintas lubas.

Įmonės „Briliantinės lubos“ atstovai siūlo vokiškas, sertifikuotas įtempiamas lubas. Dėl savo aukštos kokybės, jos nebus vienos iš pigiausių Lietuvos rinkoje, tačiau šiuo metu klientai gali pasinaudoti įvairiomis nuolaidomis.

„Briliantinių lubų“ atstovai dirba visoje Lietuvoje, meistrai atvažiuoja į namus ir nemokamai konsultuoja, parodo pavyzdžių, išmatuoja patalpas. Per penkis metus sukaupta patirtis jiems leidžia įgyvendinti įmantriausius klientų sumanymus. Atvykę į namus, meistrai taip pat gali pasiūlyti 2-3 sprendimus, kurie bus priimtiniausi užsakovui, atsižvelgiant į jo pageidavimus ir bendrą patalpų stilių. Visiems darbams suteikiama 5 metų garantiją, o naudojamoms medžiagoms – 25 metų.

Greitas montavimas

Dar vienas privalumas, kad įtempiamos lubos sumontuojamos labai greitai. Vienos patalpos lubų įrengimas užtruks nuo 3 valandų iki vienos dienos. Norintiems išskirtinai ekologiško varianto „Briliantinių lubų“ atstovai siūlo lubas, pagamintas iš natūralių medžiagų. Visos jos yra bekvapės. Lubos atlaikys iki 100 litrų vandens kvadratiniame metre kiekį, todėl sulaikys vandenį, jeigu netyčia patalpa būtų užlieta. Klientai gali rinktis iš 25 rūšių faktūros ir plačios spalvų paletės.

Įsigijus geros kokybės įtempiamas lubas, klientas gal ir sumokės šiek tiek daugiau, tačiau džiaugsis ilgalaike garantija bei profesionaliu montavimu. Tokios lubos bus atsparios ugniai bei drėgmei. Jos nereikalaus remonto ilgus metus, nereikės jaudintis dėl atsilupusių kraštų. Taigi, ilgalaikėje perspektyvoje įtempiamos lubos yra ekonomiškas, saugus, patvarus ir puikiai atrodantis lubų apdailos būdas.

Palikite atsiliepimą