Ką veikti su mašina Marijampolėje

Atrasti Lietuvos vietas, kuriose dar nesate buvę – pigi ir nuostabi, įkvepianti patirtis. Pigi automobilių nuoma Marijampolėje gali suteikti jums ratus nuo 8 eurų už parą, o su tokia išnuomota mašina galite pažinti gražiausias Marijampolės vietas ir apylinkes. Kur keliauti, jeigu turite mašiną Marijampolėje?

Apylinkės

Nuoma MarijampolėjeĮ apylinkes aplink Marijampolę dažniau važiuoja vietiniai, kadangi pačiame mieste jie jau viską žino. Jeigu savo turą su auto nuoma norėtumėte pradėti po Marijampolę būtent nuo apylinkių, tuomet galėtumėte pradžioje pasukti link naujos užtvankos, kuri nėra tokia ir nauja. Čia yra šalia iš Šešupės sala bei paplūdimiai. Vasarą galite ten keliauti poilsiauti, kadangi čia yra ir savivaldybės poilsiavietės. Na o žiemą galima pasivaikščioti ledu. Prie užtvankos vanduo yra toks išplatėjęs, kad jis primena ežerą, taigi, visi tikrai lengvai ras, ką nuveikti prie vandens. Taip pat galima nuvažiuoti į Adomiškes, kur veikia gamtininkų centrui priklausantis gražus sodas, yra mini paukštynas ir žvėrynas, visa tai yra dekoratyviniai gyvūnai, o ne skirti kokiai nors pramonei.

Ramybės parkas

Sugrįžus į miestą verta aplankyti Ramybės parką, esantį už senųjų Marijampolės kapinių. Su auto nuoma galėsite privažiuoti iki pat parko vartelių, o tada jau pasivaikščiosite po jį savo kojomis, nes automobiliai neįleidžiami. Nors šis parkas ir nėra labai lankomas, dažniausiai jame pamatysite tik kelius paauglius, nors jis yra tarsi nuošalyje, tačiau jis išties įspūdingas. Keista, kad Marijampolėje jis vis dar nėra labai garsus ir sutvarkytas. Tai laukinė gamta – skardis, o apačioje tekanti upė. Taip pat jis turi ir savo simboliką – žydų kapų akmenis, kryžius, šalia yra nedidelė giraitė, kurioje kartais praliuoksi zuikis.

Basanavičiaus aikštė ir Poezijos parkas

Šios vietos yra tapę Marijampolės vizitine kortele. Automobilį geriausia būtų parkuoti prie Marijampolės savivaldybės, aikštelėje. Iš čia galėsite ir pasigrožėti Basanavičiaus aikšte bei ją pereiti, ir pasivaikščioti vis dar naujai atrodančiame sutvarkytame Poezijos parke, kuriame naktį šviečia fontanai is gražios šviesų instaliacijos. Kartu galėsite ir sukirsti picą čia esančiose kavinėse, picerijose.

Mokolai

Jeigu norite kažko, kas primintų praeitį, tiks Mokolų rajonas, kuriame yra daug sovietinių daugiaaukščių, yra ir dvylikaaukščių namų. Tai klaidžios miesto džiunglės, kur daugiabučiuose gyvena didelė rajono dalis.

Cukraus fabrikas

Dar daugiau romantikos suteiks priešingoje Marijampolės pusėje esantys Cukraus fabriko kaminai. Naktį čia bėgiais pažeme ritasi dūmai, apšviesti raudonų šviesų.

Palikite atsiliepimą