Kai sugenda prabangus automobilis, padės paskola

Jeigu svarstote apie tokią išlaidų grupę kaip automobilio paskola masinos remontui, vadinasi, tas automobilis jums tikrai svarbus ir reikalingas. Jeigu jis sugenda, laimei, galima pasiskolinti remontui ir vėl važiuoti, kaip važiavus.

Nusipirkus brangų automobilį, nevalia jam sugesti

Perkate naujesnį, geresnį automobilį, kad galėtumėte ramiai važiuoti be gedimo? Deja, jeigu jis ne tiesiai iš salono, tuomet draudimo, garantuojančio pilną sutvarkymą, jis neturės.Vadinasi, jeigu visgi nelaimė lems, ir jis suges, teks kažkaip suktis ir taisyti patiems. Priklausomai nuo to, kas ir kur suges, taisymas galbūt kainuos nuo kelių dešimčių iki kelių tūkstančių eurų.

Paskola automobiliuiJeigu turite pigią mašiną, pirktą vos už kelis šimtus eurų, tuomet jai sugedus, dar svarstysite, ar apskritai taisytu. Juk galbūt galėtumėte tiesiog užuot taisius, nusipirkti kitą, ir būtų viskas paprasčiau. Tačiau reikėtų atsižvelgti, kad kitas pigus automobilis taip pat galbūt bus vos vos važiuojantis ir netrukus suges. Tad sugedus ar naujam, ar senam prastam automobiliui, visada reikėtų pagalvoti apie jo taisymą. Jeigu pinigų nepakankam – padėti gali paskola remontui.

Sugedus – verta skolintis remontui

Tikriausiai, jeigu turite automobilį, jums jo reikia. Laikyti sugedusį ant kiemo nėra tikslo, nes be reikalo eina jo draudimas, techninė, ir apskritai jis užima vietą. Tad geriau iškart taisyti ir naudoti jį pagal paskirtį, o jeigu nereikia, galima ir parduoti. Jeigu neturite pinigų remontui, tai tikrai tas atvejis, kuomet verta pasiskolinti, sutaisyti ir grąžinti gyvenimą į tam tikrą kokybės lygį.

Verslui, šeimoms, reprezentacijai

Kam gali reikėti automobilio, kuriam sugedus, nedelsiant imsite paskolą ir vešite jį į servisą remontui? Tai gali būti įvairūs gyvenimo laukia ir skirtingi žmonės, kuriems automobilis labai svarbus ir yra būtinas.

Visų pirma – tai šeima, kuri gyvena ten, kur nėra viešojo transporto. Vilniaus būsto kainos verčia žmones kraustytis gerokai toliau nuo Vilniaus negu norėtųsi, taigi, tą padarius tenka turėti gerai veikiantį transportą, skirtą kasdieniam susisiekimui. Tokios šeimos neretai turi ir po dvi mašinas. Sugedus bent vienai, skubama kuo greičiau ją pataisyti ir vėl sėkmingai važinėti.

Verslui taip pat gali labai reikėti tokio automobilio. Gal labai svarbi verslo reprezentacija, nuolat tenka kažkur važiuoti, ir traukiniu ar autobusu juk nevažiuosi, nes koks gi tai verslas, jeigu neturi savo mašinos? Aišku, kai kuriais atvejais svarbu tiesiog sukurti tokį įspūdį, net jeigu tą akimirką yra ne pakilimas, o nuosmukis, tuomet gelbėja ir paskola remontui.

Vienas atsiliepimas apie “Kai sugenda prabangus automobilis, padės paskola

  1. Ir man buvo panaši istorija kai sugedo mano prabangus automobilis, o kišenėse tuo metu švilpavo vėjai. Tikras išsigelbėjimas buvo paskola. Neilgai svarsčius pasiėmiau iš kku paskolą ir susitvarkiau savo mylimą automobilį. Dar ir dabar prisimenu kaip paskola mane išgelbėjo.

Palikite atsiliepimą