Kaip išlikti nesusekamiems

Sekimo įrangaŠiuolaikinė sekimo įranga, drauge su protinga strategija, gali leisti lengvai susekti asmenis. Tuo naudojasi prokurorai, privatūs sekliai, kartais ir nedorais tikslais užsiimantys piliečiai. Jeigu norite, kad jūsų privatumas būtų kuo mažiau paliečiamas ir sekimo įranga jūsų lengvai nepagautų, galite laikytis tokių apsaugos principų.

Tinkamai naudoti telefoną

Pirmiausia, turėkite omenyje, kad telefonas yra tas daiktas, per kurį tikriausiai bus atlikta daugiausiai sekimo veiksmų. Žinoma, kad telefonas visada su jumis, todėl jis bus geriausias GPS sekimo prietaisas, leidžiantis matyti, kur jūs esate. Jeigu norite, kad nebūtų sekama jūsų vieta – atsisakykite telefono arba nuolat juos keiskite, kaip ir telefono numerius. Telefonai taip pat gali būti ir filmavimo kameros, per juos gali būti nuolat perduodami vaizdo signalai. Ir aišku tai puiki pasiklausymo priemonė, ne tik tada, kai su kažkuo kalbatės, bet ir tada, kai apskritai reikia klausytis, kas ką veikia. Tie, kas nori būti tikri, kad jų pokalbių (gyvų) niekas nesiklauso, eina nuo telefono bent 6 metrus, nesvarbu, išjungto, ar įjungto.

Įsivaizduoti, kad jūsų susirašinėjimai ir pokalbiai yra vieši

O dabar šiek tiek apie tai, ką jūs susirašinėjate ir kalbatės su žmonėmis. Pakaktų įsivaizduoti, kad jūsų tarpusavio pokalbiai tiesiog yra vieši. Tai tarsi dalykai, kuriuos rašote ant sienos ir visi gali skaityti. Arba, kai kalbatės – tarsi per garsiakalbį, kad visi girdėtų. Tai viską ir paaiškina. Jeigu į privačius pokalbius žvelgsite kaip į viešus, viskas bus gerai ir nereikės nuogąstauti, kad tas, kas jus seka, kažką sužinos, ko nenorėtumėte. Nereikės ir kalbėti koduotėmis ir kažką reiškiančiais tik jums žodžiais. Pokalbiai vieši – tokie, kad viskas būtų aišku kiekvienam, ir tokie, kur jūs tikrai nekalbėsite nieko, apie ką nenorėtumėte, kad kas nors sužinotų.

Keisti transporto priemones

Speciali sekimo įranga gali būti pritvirtinta prie jūsų transporto priemonės, ir tai ne tuščias įsivaizdavimas, o visiškai reali realybė. Tuomet bus galima ir nustatyti jūsų buvimo vietą, ir klausytis pokalbių, ir gal net filmuoti. Norite būti nesusekami? Neturėkite transporto priemonės arba vis kitą naudokite, nuomokitės.

Keisti daiktus, kurie nuolatos su jumis

Tas pats galioja ir visiems daiktams, kurie jus lydi nuolatos: raktai, drabužiai, dokumentai, piniginė ir kt. Visa tai turi būti arba labai kruopščiai apžiūrima, įsitikinant, kad nėra pritvirtinta jokios sekimo įrangos, arba tiesiog nuolat keičia kitais.

Palikite atsiliepimą