Kaip išsirinkti televizorių

Nors visi šeimos nariai tikriausiai jau turi išmaniusius įrenginius, o ekranai sumontuoti ir stebint veiksmą kieme, ir žiūrint, kokia temperatūra šaldytuve, ir visur kitur buitinėje technikoje – visgi namams prireikia dar vieno didelio ekrano… Nauji televizoriai tampa tuo šeimą suvienijančiu traukos centru, kur visa šeima susirinkusi galop kartu vakare žiūri filmą, koncertą, o galbūt žinias. Tad jeigu tokį jau nutarėte įsigyti, kaip jį išsirinkti?

Rinkitės dydį

TelevizoriaiŠiais laikais televizoriai gali būti ir delno, ir visos kambario sienos dydžio. Jūs turite nuspręsti, kokio jums reikia. Yra keli populiarūs vidutiniai modeliai, kurie daug kam tinka, tačiau dar prieš sužinant apie šias populiarias įstrižaines, galite pagalvoti iškart ir apie tai, kur norėsite, kad televizorius jūsų namuose stovėtų, ir kokio dydžio jo ten reikėtų. Iš tiesų būtent stovėjimo ar montavimo vieta ir turėtų būti pirmasis kriterijus, pagal kurį nustatysite, kokio dydžio jis turi būti. Žiūrėkite, kad būtų normalus atstumas susėsti priešais jį, kad nebūtų per arti ir nesigadintų akys, kad nebūtų ir per toli. Tada jau spręskite. Jeigu norite pastatyti konkrečioje sekcijos lentynoje arba ant tam tikro staliuko ir pagal tai renkate matmenis, tai žinokite, kad tokius televizorius galima montuoti ir kitaip – ne tik pastatyti ant kažko. Televizorius pagal dydį patogu palyginti naujoje pardavimų platformoje, kur yra daugybė įvairių prekių ir galimybė jas tarpusavyje lyginti.

Rinkitės raišką

Labai svarbu, kad televizoriai rodytų taip, jog mums žiūrėti būtų gera ir malonu. Dabartinės technologijos leidžia sukurti skirtingus ekranus su skirtingomis technologijomis (LED, skystųjų kristalų ir kt.). Šios technologijos lemia itin aukštą raišką. Galima žiūrėti televiziją su didžiuliu malonumu ir matyti puikiausius vaizdus – tarsi keliautumėte po įspūdingas vietoves ir savo akimis viską regėtumėte. O jeigu ekranas dar ir šiek tiek lenktas, tuomet tiesiog susikurs įspūdinga 3D raiška.

Kaina, ekrano tipas ir kiti klausimai

Galiausiai, nors galbūt norėtumėte paties naujausio, paties geriausio ir prašmatniausio televizoriaus, daug kas atsirems ir į kainą. Jeigu biudžetas ribotas – reikės arba pirkti pagal jo rėmus, arba palaukti ir dar šiek tiek pasitaupyti, o galbūt pasinaudoti pirkimu išsimokėtinai. Tad kainas ir kitas pirkimo smulkmenas reikėtų aiškintis iš anksto. Visa tai nesunku ir palyginti, jeigu lyginate tam skirtoje ir tikrai patogioje platformoje.

Palikite atsiliepimą