Ko dabar gali išmokti nuotoliniu būdu?

Šiais laikais nuotolinis mokymas leidžia mums gyventi atokiausiose vietose – tereikia turėti kompiuterį ir internetą, ir viską gali tiesiog gauti taip. Nereikia vaikščioti į konkrečias pamokas, seminarus ir ten leisti laiko. Galima viską suderinti sau patogiausiu laiku. Kokių dalykų lengvai šiais laikais galima išmokti būtent nuotoliniu būdu?

Vadybos ir verslumo tobulinimo

Mokymai per atstumąYra platus spektras verslo ir vadybos dalykų, kuriuose nuotolinis mokymas leidžia įsisavinti ne ką prasčiau negu sėdint universitete. Vieni nuotoliniai mokymai yra sukurti tiesiog kaip video, kur žiūrima video ir daromos užduotys savarankiškai. Kiti mokymai gali turėti ir tiesioginį ryšį su mokytojais – galima jų prašyti pagalbos, uždavinėti klausimus ar diskutuoti bendruomenės forume. Galima mokytis reklamos paslapčių, strategijos kūrimo, investavimo įmonės valdymo, buhalterijos, vadovavimo komandai ir kt. dalykų, kurie pasitarnaus tiek konkrečiame verslo lauke, tiek plačiai įvairiose srityse.

Kalbų

Kitas dalykas yra kalbų mokymasis. Yra ir atskirų specialių platformų, kur galima mokytis nuotoliniu būdu, ir taip pat tokių, kur bendroje mokymosi platformoje galima rasti ir pamokų kalboms mokytis ar tobulintis. Vienokiu ar kitokiu būdu, išmokti galima daugybės populiarių kalbų. Vyresniajai kartai ypač svarbu mokytis anglų kalbos, kuri dabar naudojama visur tarptautinėse erdvėse. Jaunesniesiems norisi mokytis kitų, nes anglų kalba tarsi savaime suprantama. Nuotolinių mokymų metu daug kas pateikiama kaip žaidimas, todėl lengviau mokytis. Pratimų metu skatinama rašyti, skaityti, kartoti, kalbėti, klausyti ir kt. Kartais galima ir parsisiųsti tam tikras programėles į kompiuterį, kad būtų galima dar lengviau perimti tam tikrus dalykus. Taip pat ir per išmanųjį telefoną atliekant užduotis.

Darbo su tam tikromis kompiuterinėmis programomis

Taip pat puikio galimybės nuotolinių mokymų metu – mokantis dirbti su tam tikromis programomis. Ar jūs mokytumėtės dirbti su vaizdo redagavimo programa, ar su garso apdirbimo programomis. Su populiariomis ar nišinėmis. Mokytis niekada nevėlu. Mokytis dirbti su programomis nuotoliniu būdu – pats geriausias būdas. Kadangi būtent taip galima ir iškart naudoti kompiuteryje pačią programą, ir vis pristabdyti ar atsukti atgal pamoką. Taip instruktoriaus pamokymai iškart bus pritaikomi praktikoje, o sujungus teoriją su praktika juk iškart gaunami geriausi rezultatai.

Programavimo

Programavimas dabar daug kam atrodo tikra aukso gysla, tad nenuostabu, kad ir vis daugiau ir daugiau žmonių nori mokėti programuoti. Puiku, kad tokių dalykų taip pat galima išmokti nuotoliniu būdu.

Palikite atsiliepimą