Kaip išsirinkti tinkamą katilą?

Nors žiema ir nėra pats tinkamiausias metas svarstyti apie dujinio katilo įsigijimą, pagilinti žinias ir pagerinti savo gyvenimo kokybę, o galbūt ir sutaupyti nemažai pinigų, yra visuomet gera idėja. Pavyzdžiui, buderus dujiniai katilai yra itin lengvai montuojami ir efektyviai naudoja kurą, todėl neturėsite daug išlaidų montuodami tokį katilą savo namuose, o ateityje jis kasdien taupys jūsų pinigus šildydamas kambarius ir vandenį.

Buderus gaminiaiJei visiškai nieko nežinote apie katilus, reikėtų pradėti nuo to, kad visų pirma jie skiriasi savo dydžiu – kuo didesnis ir galingesnis boileris, tuo daugiau jis kainuos. Tad renkantis naują boilerį vienas iš svarbiausių dalykų kurį turite išsiaiškinti tai karšto vandens poreikis jūsų namams. Jei gyvenate įprastiniuose namuose, kuriuose yra viena vonia su dušu, tikriausiai pats tinkamiausias variantas būtų 24-30 kilovatų galingumo boileris. Jei turite papildomą vonią arba naudojate išskirtinai daug vandens, patartina pasižvalgyti į šiek tiek galingesnių katilų kategoriją – maždaug 30-35 kilovatų.

Taip pat rekomenduotina rinktis kombinuotą katilą. Kombinuotas katilas vandenį galį šildyti tiek dujomis, tiek ir elektra, todėl pats galėsite nuspręsti savo pasirinkimą. Kombinuotas katilas nekainuoja daug daugiau nei vien dujinis katilas, todėl investuoti tikrai verta.

Nereikėtų pamiršti jog vieta jūsų namuose skirta katilui taip pat nėra beribė – atsižvelkite į tai dar prieš pradėdami katilų paiešką. Itin didelis boileris, gebantis pateikti daug karšto vandens gali elementariai netilpti į jūsų vonios kambarį.

Galų gale, jau žinodami kokio tipo, kokio galingumo ir kokio dydžio boilerio ieškote, susisiekite su pardavėjais. Tikriausiai pats efektyviausias būdas gauti geriausią kainą yra tiesiog pateikti užklausas tiekėjams su prašymu atsiųsti komercinį pasiūlymą pagal jūsų pageidavimus. Tokiu būdu jūs automatiškai gausite geresnę kainą, nei gautumėte tiesiog nuėję į parduotuvę. Kai jau turėsite konkrečius kainų pasiūlymus prieš savo akis, nepulkite pirkti pirmo pasitaikiusio dujinio katilo, kurio kaina pasirodė patraukliausia – visuomet pasidomėkite apie konkretų modelį. Dujinis katilas yra investicija daugeliui metų į priekį, todėl nepagailėkite savo laiko atlikti namų darbus ir išsirinkti tikrai kokybišką daiktą. Geriausiai jums padės atsiliepimai internete iš žmonių, kurie jau turi įsigiję katilą ir galbūt naudojasi juo ne vienerius metus. Taip gausite pačią realiausią ir aktualiausią informaciją, o ne tik neįtikėtinus dujinio katilo privalumus, kuriuos jums neabejotinai pateiks kiekvienas pardavėjas norintis kuo greičiau parduoti savo produktą.

Palikite atsiliepimą