Kaip kiekvieną kartą laimėti žaidžiant „Jenga“?

"Jenga" – tai klasikinis stalo žaidimas, reikalaujantis įgūdžių ir strategijos, kuris jau dešimtmečius džiugina įvairaus amžiaus žaidėjus. Tai paprastas žaidimas, kurį lengva išmokti, bet gali būti stebėtinai sunku įvaldyti. Gerai žinodami, kaip žaisti "Jenga", galite įgyti pranašumą prieš varžovus ir laimėti kiekvieną kartą, kai žaidžiate. Šiame žingsnis po žingsnio vadove rasite įrankius, kurių reikia, kad taptumėte Jenga čempionu. Sužinokite pagrindinius žaidimo principus, taisykles, strategavimo būdus ir dažniausiai pasitaikančias klaidas, kurių reikia vengti. Šiek tiek praktikos ir tinkami metodai padės jums tapti kito "Jenga" žaidimo meistru. Taigi pradėkime savo kelionę, kad taptumėte "Jenga" čempionu! gameplay.lt viskas apie žaidimus.

Žaidimo apžvalga

ŽaidimaiJenga yra žaidimas, kurį gali žaisti du ar daugiau žaidėjų. Žaidimo tikslas – pašalinti kiekvieną kaladėlę iš krūvos nesukeliant bokšto griūties. Jei bokštas nukrenta, pralaimite žaidimą. Šalindami blokelius nuo bokšto, turite juos sudėti ant krūvos viršaus. Žaidimą laimi tas žaidėjas, kuris pirmas pašalina visus savo blokelius ir nesukelia bokšto griūties. Žaidimą "Jenga" sugalvojo Leslie Scottas, kuris jį sukūrė pagal senovės indėnų žaidimą "Ludo". Yra trys skirtingi "Jenga" žaidimo tipai: Klasikinis, "Express" ir "Giant". Kiekvieno žaidimo taisyklės yra tokios pačios, tačiau kiekvienoje versijoje didėja sudėtingumo lygis.

Jenga žaidimo taisyklės

Kiekvienas žaidėjas paeiliui nuo bokšto viršaus nuima po vieną kaladėlę ir padeda ją ant krūvos viršaus. Nuimdami blokelius nuo bokšto, privalote juos padėti ant krūvos viršaus. Žaidimą laimi tas, kuris nuo krūvos pašalina paskutinį blokelį. Jei bokštas nukrenta, žaidimą pralaimite. Negalite iš naujo sudėti figūrų ar pakeisti nukritusių blokų. Jei netyčia nuverčiate bokštą, pralaimite žaidimą. Negalite pakeisti nukritusių blokų.

Laimėjimo strategijos

– Kaip pasirinkti tinkamus blokelius – Kiti žaidėjai bus išsiblaškę nuo blokų šalinimo iššūkio ir nepastebės, kad strategiškai išdėstote tinkamus blokus. Šalindami blokelius stenkitės pašalinti mažiausią strateginę vertę turinčius blokelius ir pakeisti juos blokeliais, kurie padės jums laimėti žaidimą. Turėtumėte pasirinkti tokius blokelius, kurie padės jums laimėti žaidimą, tačiau tai neturėtų būti akivaizdu. – Kaip išdėlioti blokelius Galite strategiškai išdėstyti blokelius krūvos viršuje. Jei norite laimėti žaidimą, turėsite subalansuoti blokų pašalinimo riziką ir atlygį už jų padėjimą. Jei esate arti pergalės, pašalinkite mažesnės vertės blokelius, kad išvengtumėte nereikalingos rizikos. Juos taip pat galite padėti į krūvos viršų, kad pademonstruotumėte, jog esate arti laimėjimo. Jei žaidime atsiliekate, rizikuokite ir pašalinkite didesnės vertės blokelius. Juos galite padėti ant krūvos viršaus, kad parodytumėte, jog esate arti pergalės žaidime.

Palikite atsiliepimą