Kaip parduoti butą Pašilaičiuose

PašilaičiaiŠiuo metu, kai NT rinka Vilniuje kaista, visi skuba priimti sprendimus – vieni perka, kol dar labiau nepabrango, kiti parduoda, kol nepradėjo leistis kainos. Galima pastebėti, kad parduodami butai Pašilaičiuose yra ir senuose daugiabučiuose, ir visiškai naujos statybos projektai. Jeigu jums kilo noras parduoti butą Pašilaičiuose, tą padaryti dabar pavyks gana sėkmingai, nes yra didelė butų Vilniuje paklausa.

Išanalizuokite rinką

Pirmas ir tikrai paprastas dalykas, kurį galite ir galbūt turite padaryti – pasidairyti NT puslapiuose ir išsiaiškinti, kokiomis kainomis kas dabar yra pardavinėjama. Pažiūrėkite, kokiomis kainomis parduodami naujos statybos butai Pašilaičiuose, kas siūloma už senus butus ir pan. Visa tai jums leis susidaryti tam tikrą vaizdą, koks yra tuometinis nekilnojamojo turto paveikslas. Ieškokite butų, kurie yra panašiausi į jūsų butą. Tokio pat dydžio, išplanavimo, statybos metų, ar buvo renovuota, kurioje vietoje yra, kurios lokacijos, ar su baldais ir kt. Susidarykite vidutinį panašaus į jūsų buto portretą ir kainas. Atkreipkite dėmesį, ką pardavėjai laiko būsto privalumais, o ką trūkumais. Visa tai taip pat padės jums nuspręsti.

Apsibrėžkite kainą per tam tikrą laiką, derybas

Galiausiai nuspręskite, kokia kaina pardavinėsite. Apsibrėžkite ir, kokia būtų ta tikroji kaina, jeigu kažkurią tam tikrą kainą naudosite tiktai kaip derybų objektą. Kiek leisite derėtis. Taip pat nuspręskite, per kokį laiką turite parduoti už tam tikrą kainą, kada leistis laipteliu žemiau – mažinti kainą. Susirašykite tam tikras ribas ir vėliau šis planas jums labai pasitarnaus, kai nežinosite, ką tiksliai daryti, kad viskas būtų gerai

Apsvarstykite NT agento variantą

Atėjus laikui parduoti būstą, pirma jį sutvarkykite. Kartais kad ir labai nedidelis kosmetinis remontas gali tikrai pakelti turto vertę ir leisti jį parduoti daug brangiau negu buvote užsibrėžę pradžioje. Taip pat nuspręskite, ar jums reikalingas nekilnojamojo turto agentas. Kadangi jis gali būti reikalingas arba ne. Agentas jums sutaupys laiko, nes jis pats parodys butą, taip pat jam bus visi skambučiai adresuoti, nereikės jums rūpintis tuo, kad žmonės skambina. Agentas taip pat ir paims iš pirkėjų tam tikrą mokestį.

Arba pardavinėkite patys

Tokiu atveju, nusiteikite skambučiams, susidėkite skelbimus įvairiose vietose, portaluose. Organizuokite buto apžiūras kartą per savaitę, kas pusvalandį su vis kitu žmogumi, o ne kaskart važiuokite parodyti vis vienam – taip sutaupysite šiek tiek laiko.

Palikite atsiliepimą