Kaip pozuoti fotosesijai, tarsi būtumėte modelis

FotosesijaNors tą faktą, kad fotosesija neatspindi realybės, visi žinome, visgi vis tiek stengiamės nuotraukose atrodyti ne negražiai, o išryškinant savo privalumus. Juk bet kuriuo atveju, ar nuotraukoje atrodant baisiai, ar patraukliai, nei tai, nei tai nebus tiesa. Tiesa yra realybė, o nuotrauka tik įamžina akimirką. Jums spręsti, ar įamžinti akimirką, kurioje jūs atrodote nuostabiai, ar akimirką, kurioje viskas atrodo blogiausiai kaip tik gali. Jeigu visgi norite, kad fotosesijoje spindėtumėte grožiu, štai jums keletas patarimų.

Veidas

Atrodo aiškinti, kaip atrodyti fotosesijos metu gražiu veidu, jau beveik nereikia. Dabartiniai Instagram laikai visiems ir visoms leidžia pasijusti turint tobulą asmenukę. Ir visgi priminsime klasikines taisykles, o kas norės, tas jas taip ir pritaikys. Smakrą visada reikia šiek tiek pakelti, kad nesimatytų dirbtinio pagurklio. Antakius verta šiek tiek kilstelėti, akis plačiai atmerkti. Taip atrodysite gyvybingiau. Verta būti šiek tiek pasisukus į objektyvą, o žiūrėti šiek tiek kreivai į jį. Tad ne it siena būti prieš kamerą, o sudaryti tam tikrą kampą. Šypsotis reikia taip, kaip gražiausiai sau šypsotės per veidrodį.

Nuotaika

Vienas svarbiausių dalykų, norint sukurti gražią nuotrauką – tai jūsų nuotaika. Ji nulems viską, net jeigu ir bandysite ją paslėpti. Jeigu būsite be nuotaikos, tuomet niekas to nepakeis, ir atrodysite negyvai it lavonas. Jeigu šypsositės, džiaugsitės gyvenimu ir pan., viskas bus gerai ir nuotaika jūsų bus puiki. Galiausiai, svarbu ir eiti fotografuotis ne tada, kada darbas darbą vejate, vos spėjate viena ar kita. Eikite fotografuotis, kuomet esate pailsėję. Tad iš anksto planuokite šią veiklą, nusiteikite tam. Pamatysite, bus puikios nuotraukos ir viskas bus tikrai gerai.

Spalvos

Nepamirškite, kad spalvos gyvenime ir nuotraukoje yra skirtingos. Vienaip jos gali atrodyti vienur, kitaip kitur. Todėl eidami į fotosesiją, apmąstykite, kaip derinsite spalvas savo garderobe, makiaže, veide ir pan. Ar tai bus šaltos, ar šiltos, ar nuotaikingos spalvos. Jeigu norite klasikinių nuotaikų ir spalvų, tada reikia išlaikyti juodos ir baltos balansą.

Kūno poza

Fotosesijos metu stenkitės būti kažkiek pasitempę, bet ir ne visiškai it statula. Pabandykite keisti pozas. Fotografas matys, kaip geriausiai atrodote ir išgavęs įvairių nenuobodžių kadrų, galės pagaminti juos geriausius. Taip pat svarbu ir tai, kad jūsų kūno poza daug ką atspindės apie jūsų nuotaiką, taigi, stenkitės ją išlaikyti dermėje su kūnu.

Vienas atsiliepimas apie “Kaip pozuoti fotosesijai, tarsi būtumėte modelis

Palikite atsiliepimą