Kaip samdyti socialinės žiniasklaidos reklamos agentūrą?

ReklamaSocialinės žiniasklaidos reklama yra labiau prieinama nei bet kada anksčiau. Tokiose platformose kaip "Facebook", "Instagram" ir "Twitter" siūlomos savitarnos reklamos galimybės ir trečiųjų šalių paslaugos, pavyzdžiui, "Google Adwords", todėl socialinėje žiniasklaidoje galite lengvai kurti ir nukreipti reklamą. Socialinės žiniasklaidos reklama taip pat užtikrina vieną didžiausių investicijų grąžos rodiklių įmonėms, norinčioms išplėsti savo pasiekiamumą kaip bendros rinkodaros strategijos dalį. Tačiau nuo ko pradėti? Kaip išsirinkti, kuri reklamos platformų tinka jūsų verslui, kai yra tiek daug skirtingų reklamos platformų? Ir, svarbiausia, kaip pasamdyti socialinės žiniasklaidos reklamos agentūrą, kuri padėtų jūsų verslui pasiekti sėkmę? Skaitykite mūsų išsamų socialinės žiniasklaidos reklamos agentūros samdymo vadovą, kuriame supažindiname su visais svarbiausiais aspektais renkantis jūsų verslui tinkamą agentūrą. Reklamos agentura su kuria verta dirbti.

Ko ieškoti samdant socialinės žiniasklaidos reklamos agentūrą?

Yra keletas pagrindinių elementų, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį samdant agentūrą, kuri tvarkytų jūsų socialinės žiniasklaidos reklamą.

  • Patirtis – su kokiomis socialinės žiniasklaidos platformomis jie yra dirbę? Kiek laiko jie vykdo veiklą?
  • Reputacija – Kokią reputaciją turi agentūra? Ar ji yra dirbusi su jūsų sektoriaus įmonėmis?
  • Funkcijos – Kokias funkcijas ir ypatybes jie siūlo? – Kaina – Kiek jie jums kainuos? Kokį geriausią pasiūlymą galite gauti? – Įgyvendinimo sparta – Kiek laiko užtruks, kol jūsų skelbimai bus įdiegti ir pradės veikti?
  • Rezultatai ir atsiliepimai – Ar jie davė rezultatų kitoms įmonėms?
  • Bendravimas – Ar agentūra turi gerų bendravimo įgūdžių? Ar su jais lengva susisiekti?
  • Partnerystė – Kaip jie yra jūsų verslo partneriai?

Facebook reklamos agentūra

Kalbant apie reklamą socialinėje žiniasklaidoje, "Facebook" yra platforma numeris vienas, į kurią reikia sutelkti dėmesį. Facebook" gali pasigirti milijardais vartotojų ir yra populiariausia socialinės žiniasklaidos svetainė pasaulyje. Neseniai atnaujinti algoritmai skatina įmones leisti pinigus savo puslapių ir pranešimų reklamai, todėl "Facebook" yra puikus būdas išplėsti savo pasiekiamumą ir atkreipti daugiau dėmesio į savo produktus ir paslaugas. O geriausia, kad samdyti "Facebook" reklamos agentūrą yra paprasta.

Instagram reklamos agentūra

Jei jūsų verslas orientuojasi į jaunimo ir tūkstantmečio demografinę grupę, "Instagram" yra puiki platforma, į kurią galite sutelkti dėmesį. Jei kada nors naršėte "Instagram" telefone, žinote, kad šioje platformoje svarbiausia yra vaizdai. Dėl to "Instagram" yra puikus pasirinkimas įmonėms, siūlančioms vaizdinius produktus, pavyzdžiui, mados, kelionių ir maisto produktus. O kadangi "Instagram" priklauso "Facebook", samdyti "Facebook" reklamos agentūrą, kuri rūpintųsi jūsų "Instagram" reklama, yra dar paprasčiau.

Palikite atsiliepimą