Kaip veikia funkcija: šildymo skaičiuoklės pasirinkimas

Šildymo sistemos skaičiuoklės pasirinkimas tai funkcija internete, kuri naudojama apskaičiuoti, kokia šildymo sistema geriausiai tinka konkrečiu atveju. Kadangi šiuo metu valstybė, skirdama paramą, skatina ekologiškų šildymo sistemų diegimą, todėl daugiau ir kalbėsime būtent apie tokias. Joms priklauso šilumos siurbliai oras oras, oras vanduo, žemė vanduo, vanduo vanduo. Pastarosios dvi naudojamos rečiau dėl sudėtingo įrengimo ir didesnių kaštų. Dažniausiai naujos statybos namuose žmonės renkasi oras vanduo šilumos siurblius.

Šildymo sistemos skaičiuoklės pasirinkimas internete

Taigi, norėdami daugiau sužinoti apie jums tinkamus šilumos siurblius ar kitus šildymo būdus internete į „Google“ paieškos sistemą įveskite frazę: „šildymo sistemos skaičiuoklės pasirinkimas“. Paieškos sistema jus nukreips į keletą internetinių svetainių, kuriose galima pasinaudoti šildymo sistemos skaičiuokle.

Viename iš variantų internete reikia pasirinkti namo tipą:

A) pasyvus namas;

B) naujas kokybiškas namas;

C) kokybiškas namas;

D) senos statybos namas.

Sakykime, kad jūsų namas naujas ir kokybiškas, taigi renkatės B variantą. Tada nurodote, koks namo plotas. Kaip pavyzdį imkime – 100 kv. m. Įvedus šiuos duomenis, jums bus rodoma lentelė, kiek kainuos vienos ar kitos šildymo sistemos įsirengimas ir eksploatacija 10 metų.

„Saulės grąža“ skaičiuoklė

Apžvelkime kitos internetinės svetainės, www.saulesgraza.lt/silumos-siurbliai šildymo sistemos skaičiuoklės pasirinkimą. Atsivertę šį puslapį galite sužinoti, kad šilumos siurbliai oras vanduo gali būti trijų tipų: dviejų dalių, dviejų dalių su integruotu boileriu ir monoblokas su integruotu boileriu. Žemiau rasite skaičiuoklę, kuo tiksliau įrašysite duomenis ir pastabas, tuo geriau jums galės atsakyti specialistai. Skaičiuoklė leis preliminariai nustatyti, kokia siurblio galia reikalinga ir kiek kainuotų jo įrengimas. Šilumos siurblių kainas rasite šios svetainės internetinėje parduotuvėje. Šioje parduotuvėje pristatomi siurbliai oras oras ir oras vanduo, atitinkantys aukščiausius standartus. Jie turi labai gerą koeficientą COP, kuris siekia daugiau nei 4 bei integruotas naujausias technologijas.

Pasirinkę dirbti su „Saulės grąža“ galite gyventi dar taupiau ir ekologiškiau ilgalaikėje perspektyvoje įsirengę saulės elektrinę. Įmonės darbuotojai jums padės gauti kompensaciją saulės elektrinei ar šilumos siurbliams.

Palikite atsiliepimą