Kaip žaisti kinišką pokerį?

PokerisKinų pokeris yra įdomus ir jaudinantis kortų žaidimas, kuris per pastaruosius kelerius metus vis labiau populiarėja. Tai lengvai išmokstamas žaidimas, kuriuo gali mėgautis įvairaus lygio žaidėjai. Jei ieškote puikaus būdo praleisti laiką su draugais ir šeima, kinų pokeris yra puikus pasirinkimas! Šiame vadove pradedantiesiems sužinosite kinų pokerio taisyklių ir strategijų pagrindus, todėl galėsite iš karto pradėti žaisti! Sužinokite, kaip nustatyti žaidimą, kaip surinkti taškus ir kai kurias populiariausias strategijas, kad taptumėte kinų pokerio meistru. Nesvarbu, ar esate visiškas naujokas, ar patyręs profesionalas, šiame vadove rasite visą svarbiausią informaciją, kurios reikia norint pradėti žaisti ir smagiai praleisti laiką. pokerioforumas.lt ir specialisto patarimai.

Kas yra kiniškas pokeris?

Kinų pokeris yra universalus ir įdomus kortų žaidimas, kurį paprastai žaidžia 2-8 žaidėjai prie vieno stalo. Žaidimą galima žaisti su bet kokiu žaidėjų skaičiumi, jei tik visiems užtenka kortų. Kinų pokerį galima žaisti su standartine 52 kortų kalade arba su specialiai kiniškam pokeriui skirtomis kortomis. Kinų pokeris panašus į Pai Gow – kitą populiarų Azijos kortų žaidimą. Abiejų žaidimų tikslas – sudaryti kombinaciją, kurios bendras rezultatas būtų didesnis nei kitų prie stalo sėdinčių žaidėjų. Pagrindinis skirtumas tarp šių dviejų žaidimų yra tas, kad Pai Gow žaidime stengiamasi sukurti kombinaciją, kurios rezultatas būtų didesnis nei visų kitų, o kinų pokerio žaidime stengiamasi sukurti kombinaciją, kurios rezultatas būtų mažesnis nei visų kitų.

Žaidimo nustatymas

Pirmas dalykas, kurį turite padaryti prieš pradėdami žaisti kinų pokerį, yra sukurti žaidimą. Žaidėjų skaičius ir kaladžių skaičius, kurių reikia žaidimui sukurti, priklauso nuo to, kokio tipo kinų pokerį norite žaisti. Prie vieno stalo gali žaisti nuo dviejų iki aštuonių žaidėjų: – klasikinis kinų pokeris, – Paryžiaus kinų pokeris, – Šanchajaus kinų pokeris, – San Francisko kinų pokeris. Šių tipų kinų pokerį geriausia žaisti prie vieno stalo sėdint nuo dviejų iki aštuonių žaidėjų: – Mini kinų pokeris – Niujorko kinų pokeris prie vieno stalo geriausia žaisti su 4-6 žaidėjais: – Atlantik Sičio kinų pokeris, – Las Vegaso kinų pokeris, – Londono kinų pokeris.

Kinų pokerio taisyklės

Skirtingiems kiniškojo pokerio variantams taikomos skirtingos taisyklės. Norimą žaisti variantą galite pasirinkti pagal žaidėjų skaičių arbasavo asmeninius pageidavimus. Toliau pateiktos taisyklės skirtos standartiniam šešių kaladžių žaidimui, kai prie vieno stalo žaidžia du žaidėjai. Žaidimas pradedamas kiekvienam žaidėjui gavus 13 kortų. Dalintojas sumaišo kortas ir kiekvienam žaidėjui iš karto išdalija po dvi kortas. Likusios kortos dedamos į stalo vidurį ir sudaro traukimo krūvelę. Tada dalintojas apverčia viršutinę kortą iš traukimo krūvelės ir padeda ją atverstą šalia traukimo krūvelės.

Palikite atsiliepimą