Kelio uztvarai: jų rūšys

Kelio uztvarai yra puikus pasirinkimas įvairiose situacijose, tačiau šį kartą nekalbėsime apie tai, kada verta juos rinktis ar kokiais privalumais gali pasigirti šis gaminys – pasidomėsime, kokių rūšių yra kelio užtvarai.

Metaliniai kelio užtvarai

Vienas iš galimų pasirinkimų yra metaliniai kelio užtvarai. Ko gero, visi puikiai žinome, kokios savybėmis pasižymi metalas – ilgai tarnauja, puikiai atrodo, tvirtas bei patvarus. Taigi, lygiai tą patį galima pasakyti ir apie iš šios medžiagos pagamintus kelio užtvarus – atrodys puikiai, tarnaus ilgai bei patikimai. Iš metalo gali būti gaminami įvairių dydžių bei formų kelio uztvarai. Paprastai tokie kelio uztvarai yra cinkuojami, o tai pat gali būti padengiami milteliniais dažais.

Grandiniai kelio užtvarai

Kelio uztvaraiDar viena kelio užtvarų rūšis – grandininiai kelio užtvarai. Paprastai šie užtvarai turi plieno konstrukcijas, tad yra tvirti, stiprūs bei patikimi, ilgai tarnauja. Siekiant ypač dekoratyvios išvaizdos, gali būti padengiami poliesteriniais dažais. Grandininių kelio užtvarą sudaro: korpusas, pavara, valdymo įranga, išorinė antena, žibintas, apsauginiai judesio davikliai.

Šlagbaumai

Tai – dar vienas pasirinkimas tiems, kuriems reikia gaminio, užtikrinsiančio, kad į teritoriją nepateks pašaliniai žmonės. Belieka tik pridurti, kad šiuo metu šlagbaumų pasirinkimas yra ypač platus, todėl prieš išsirenkant svarbu nustatyti tam tikrus kriterijus.

Kaip matyti, tuo atveju, jei jums yra reikalingi kelio užtvarkai, jūsų laukia paltus pasirinkimas. Metaliniai kelio užtvarai, grandiniai kelio užtvarai bei šlagbaumai. Vis dėlto, dera pabrėžti dar ir tai, jog kiekvienos iš šių rūšių kelio užtvarai pažeria dar daugiau pasirinkimų – galite rinktis skirtingų modelių, dydžių, išvaizdos kelio užtvarus. Belieka tik pridurti, kad pasirinkti bus tikrai lengviau, jei įvertinsite ne tik techninius parametrus, bet ir kelio užtvarų išvaizdą – atminkite, jog kelio užtvaras taps puikiai matoma jūsų aplinkos dalimi, todėl labai svarbu, jog todėl jis turi derėti bei tapti aplinką papildančia eksterjero detale. Norite ypač prašmatnaus, puikiai atrodančio pasirinkimo? Tokiu atveju idealiai tiks grandininiai kelio užtvarai, tuo tarpu siekiantiems ypač draugiškos kainos, verta atkreipti dėmesį į metalinius užtvarus.

Palikite atsiliepimą