Kodėl su žemės ūkio technika važiuoti reikia labai atsargiai

Kiekvienas ūkininkas žino, kad zemes ukio technika labai pagelbėja laukuose. Deja, nors laukuose ji naudinga, tiesiog nepakeičiama, kelyje iš lauko į lauką ji reikalauja ypatingo akylumo. Jai gali galioti kiti KET nustatymai, o taip pat ir patiems vairuotojams reikia labai saugotis.

Neteršti kelio

ŽŪ technikaĮvairi žemės ūkio technika gali skirtingai teršti kelią. Skirtingi kombainai, traktoriai, srutų rezervuarai ir kita technika gali kelią nudrabstyti purvu, žeme, mėšlu, šienu, srutomis, augalais ir kt. Tad prieš išvažiuojant į kelią, reikėtų gerai pažiūri, kad transporto priemonė būtų tikrai švari, su ja būtų ne gėda važiuoti. KET numato, kad kelio teršimas sistemingas yra nusižengimas. Taigi, puoselėkite kelius, nes nešvarumai, palikti ant jų, laikomi kliūtimis kelyje. Jų neturėtumėte palikti, tad prieš išvažiuojant iš savo lauko kaip įmanoma geriau apsivalykite savo žemės ūkio techniką.

Važiavimas su itin didele mašina

KET numato, kad ne visada galima važiuoti su sunkiasvore technika. Kai kur kelio ženklai įspėja, kad galima važiuoti tik iki 3.5 tonų sveriančia technika. Kitur, pvz., automagistralėmis, negalima važiuoti, arba turi būti speciali palyda su švyturėliais. Kai kuriais atvejais, reikia gauti kelio savininko sutikimą, leidimą važiuoti tuo keliu. Taigi, nėra viskas taip paprasta, reikia su didele mašina važiuoti atsakingai ir atsargiai.

Geriausias laikas važiuoti

Gali kilti klausimų kada, pavyzdžiui, yra geriausias laikas važiuoti iš lauko į lauką. Aišku, reikia atsižvelgti į tai, kada yra pradedami ir baigiami darbai, kada traktoriaus ar kitos mašinos reikia tam tikrame lauke. Tačiau vienas dalykas, kuriuo jūs vadovausitės ir kuris jums galėtų rūpėti – tai važiavimas kartu su kitais eismo dalyviais. Nemalonu išjudėti į kelius tada, kai ten gausiausias transporto eismas. Kadangi būsite daug kartų palydėti keiksmais, už jūsų susidarys kolonos, ir patiems beveik visada reikės važiuoti kone kelkraščiu, kad tik visi galėtų jus aplenkti. Mat ribojamas greitis bus 30 km / val arba 40 km / val. Taigi, būsite tas kaltininkas, kuris užkemša kelią. Todėl reikėtų vadovautis sveiku protu, ir jeigu tai įmanoma, važiuoti tada, kai tam tikrame kelyje būna mažiausiai mašinų, tačiau geriau ne tamsiuoju paros metu. Problemos dėl greičio traktoriaus ar kitos žemės ūkio technikos bus pastebimos visiems eismo dalyviams, tačiau taip pat labai nepatiks ir jums patiems, nes norėsis greičiau judėti.

Vienas atsiliepimas apie “Kodėl su žemės ūkio technika važiuoti reikia labai atsargiai

Palikite atsiliepimą