Kokias teises gauna pirkėjas internetu?

GrąžinimasJeigu pirkimas internetu Jums atrodo labai patraukli galimybė įsigyti tai, ko reikia – tokiu atveju siūlome kuo daugiau domėtis apie savo teises. Tokiu atveju visada žinosite kaip elgtis gavus netinkamas prekes ir tuo pačiu kokios yra Jūsų teisės tokiu atveju. Šiuo metu prekių grąžinimas yra tokia įprasta praktika, kad net yra tam tikri specialistai, kurie gali padėti šį darbą atlikti greičiau ir paprasčiau.

Grąžinimas per nurodytą laiko tarpą

Užsakymų grąžinimas yra visiškai natūrali praktika, tad svarbiausia yra žinoti savo teises. Žinoma, taip pat ir pareigas. Taigi, dažniausiai siūloma prekes grąžinti per 14 d.d. laiko tarpą, kuris ir nurodo, kad žmogus yra patenkintas arba nepatenkintas ta preke, kurią gavo. Svarbiausia atitikti laiko ribas, kadangi kitu atveju gali būti sunku įrodyti, kad gauta prekė dėl vienokių arba kitokių priežasčių Jums netiko.

Atsakingos prekybos vietos pasirinkimas

Žinoma, kiekvienoje prekybos vietoje grąžinimo sąlygos kinta, tad siūlome kuo detaliau dėmėtis smulkmenomis ir tuo pačiu atsakingai rinktis prekybos vietas. Paprasčiausiai tie asmenys, kurie prekiauja nelegaliai – neteikia jokių grąžinimo garantijų ir tuo pačiu teisė nėra Jūsų pusėje. Taigi, galbūt pavyks sumokėti kiek mažiau, tačiau vėliau pergyvensite, kad gavus ne tai, ko norėjosi – grąžinti nepavyks.

O kiekviena prekybos vieta, kuri teikia prekes legaliai – garantuoja grąžinimą, tad siūlome tuo pasinaudoti.

Grąžinimo priežastis

Grąžinimas dažniausiai atliekamas su priežastimi, tačiau kai kurios prekybos vietos tokios lanksčios, kad priima prekes ir tada, kai žmogus tiksliai nenurodo – kodėl. Net ir tokiu atveju grąžinti prekes gali pavykti. O kitais atvejais dažniausiai reikia informuoti apie broką arba, pavyzdžiui, ne tokia spalvą bei kitus niuansus, kurie buvo užsakomi. Tai leis nesukti galvos ir tuo pačiu greitai atgauti pinigus už prekę, kuri buvo užsakyta.

Prekių grąžinimas radus patikimą prekybos vietą tikrai Jums nebus aktualus. Tačiau net ir tokią radus kartais kyla nesklandumai, kurie gali sutrikdyti įsigyti tai, ko ieškote. Tokiu atveju svarbiausia rasti gerą pagalbą ir tuo pačiu žinoti – kokios yra Jūsų teisės vienu arba kitu atveju.

Palikite atsiliepimą