Kokius prezervatyvus pasirinkti?

PrezervatyvaiPasitaiko, jog žmonės mano, kad prezervatyvai yra vieno dydžio ir visi atlieka tas pačias funkcijas. Gali būti, jog kai kurie nustebtų sužinoję, jog prezervatyvai gali ne tik suteikti apsaugą, bet ir malonumą. Pasirinkus tinkamus prezervatyvus, lytiniai santykiai gali būti malonesni. Prezervatyvai gali būti skirtingų dydžių. Neretai vyrai renkasi prezervatyvus, atkreipdami dėmesį į kainą, o ne į dydį. Pasirinkus tinkamą dydį, galima tikėtis patikimos apsaugos. Priešingu atveju, gali būti, jog prezervatyvas nusmuks arba suplyš. Renkantis prezervatyvus yra naudinga pasirinkti ne tik pagal dydį, bet ir spalvą, skonį, teikiamas funkcijas. Pasirinkus reikiamą prezervatyvą, neretai nereikia net lubrikanto. Prezervatyvai gali būti įvairių skonių ir kvapų, todėl puikiai tinka oraliniam. Jei oralinio metu nenaudojate prezervatyvo, tuomet reikėtų sunerimti. Prezervatyvai apsaugo ne tik nuo neplanuoto nėštumo, bet ir nuo lytiniu būdu plintančių ligų. Todėl nepasirinkus prezervatyvo, galima užsikrėsti lytiniu būdu plintančiomis ligomis, jei partneris yra nepastovus. Net ir turint pastovų partnerį, verta naudoti prezervatyvus, kadangi jie apsaugo ir suteikia malonumą.

Kiek kainuoja prezervatyvai?

Renkantis prezervatyvus yra svarbu atkreipti dėmesį į kainą. Pirkti reikia tik gerai žinomų gamintojų prezervatyvus. Pasitaiko, jog žmonės perka pačius pigiausius, tačiau tokiu atveju neretai yra tik išmetami pinigai, kadangi tokie prezervatyvai gali neteikti daug naudos. Norint, jog prezervatyvai būtų patikimi, pasirinkti reikia patikimų gamintojų prezervatyvus. Prezervatyvai gali kainuoti pigiau, jei yra pasirenkama pakuotė, kurioje yra daugiau vienetų. Kuo daugiau pakuotėje bus, tuo pigiau reikės mokėti už vienetą. Norint sutaupyti, verta pasirinkti pakuotes, kuriose yra daugiau vienetų. Prezervatyvai yra nebrangūs, todėl pasirinkti gali visi.

Kodėl verta pasirinkti prezervatyvus?

Prezervatyvai yra dažniausiai pasirenkama apsaugos priemonė. Nors yra ir patikimesnių apsaugos priemonių, kurios apsaugo nuo neplanuoto nėštumo, prezervatyvai yra vienintelė kontraceptinė priemonė, kuri apsaugo nuo lytiniu būdu plintančių ligų. Todėl pasirinkti prezervatyvus verta net ir tuo atveju, jei yra naudojama kita kontraceptinė priemonė. Prezervatyvai yra dažnai pasirenkami ne tik dėl to, nes gerai apsaugo, bet ir dėl papildomų funkcijų. Prezervatyvai gali būti įvairių skonių, kvapų, funkcijų, todėl žmonės neretai juos pasirenka dėl to, nes nori patikti papildomą malonumą. Pasirinkti prezervatyvus yra verta tiems, kurie nori mylėtis saugiai ir aistringai. Prezervatyvai yra nebrangūs, todėl juos pasirinkti gali visi, kurie nori pasirinkti saugų seksą. Pasirinkite prezervatyvus ir mylėkitės saugiai ir maloniai.

Palikite atsiliepimą