Koks robotas siurblys geriausias?

RobotasDabar, kai įvairiausi gamintojai siūlo vis daugiau robotų siurblių rūšių, o jų kainos svyruoja nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų, atsiranda kita problema, kaip išsirinkti sau patinkantį ir individualius poreikius tenkinantį siurblį. Todėl pateikiame kelis patarimus, į ką vertėtų atkreipti dėmesį renkantis robotą siurblį savo namams.

  1. Visų pirmiausia apžiūrėkite savo namus. Ar yra kilimų, ar vien kieta danga? Ar turite augintinių, o jei turite, tai kaip jais rūpinatės. Tai pirmieji klausimai į kuriuos reikėtų atsakyti, norint įsigyti savo pirmąjį siurblį robotą.

  2. Pagalvokite apie siurblio roboto kainą, kuri jums būtų priimtina. Kaip jau buvo minėta, kainos gali būti labai aukštos, kurios siekia palei 1000 Eu, arba mažesnės iki 200 Eu. Bet reikėtų suprasti, kad nusprendus įsigyti pigesnį siurblį, reikės atsisakyti keletos funkcionalumų, kaip ryšio nebuvimas su telefono programėle ar neturėjimo galimybės pakeisti valymo šepetėlius.

  3. Ar norite, kad jūsų robotas siurblys turėtų prieigą prie telefoninės programėlės? Daugelyje modelių naudojamos papildomos programos, leidžiančios lengviau valdyti ir planuoti roboto darbą. Kai kurie modeliai net suteikia galimybę sužinoti, kuriose kambario vietose buvo lankomasi ir valyta. Todėl, po to, galite patikrinti ir įsitikinti, kad jūsų siurblys robotas atlieka jam paskirtą darbą.

  4. Kai kurie modeliai valo geriau nei kiti. Ne visi siurblių vakuumai valo vienodai. Kai kurie geriau renka augintinių plaukus nuo kilimų, o kiti gali geriau surinkti nešvarumus nuo kietos dangos.

  5. Taip pat vertėtų atsižvelgti ir į akumuliatoriaus veikimo laiką. Paprastai, kuo talpesnė robotų siurblių baterija, tuo valymas yra efektyvesnis, ypač tai aktualu jeigu turite didesnius namus.

Vieno atsakymo į klausimą, koks robotas siurblys yra geriausias nėra. Reikėtų įvertinti savo poreikius ir atsakyti į keletą svarbių klausimų. Taip pat įvertinti, kiek norima tam skirti pinigų. Ką jūs tikėtina gausite už mažiau nei 300 Eu? Brangūs siurbliai turi didesnes dėžes šiukšlėms laikyti, didesnės talpos baterijas ir panašiai. Bet tokie privalumai kainuoja daugiau, todėl norint sutaupyti, turėtų būti atsižvelgiama į kitokius kriterijus. Vieni iš populiarių robotų siurblių yra “ iLife V3s Pro”, o jei norisi daugiau funkcionalumo už prieinamą kainą, tai “Shark Ion R85”, kuris puikiai dirba su “Alexa” ar “Google Home”.

Ką galima įsigyti už mažiau nei 700 Eu? Už tokią kainą galima įsigyti jau funkcionalesnį siurblį, kuris sugebės tinkamai orientuotis jūsų namuose, taip išvengiant įvairių kliūčių, kaip augintinis, ne vietoje numestas žaislas ir t.t. Šie siurbliai geriau manevruoja. “Neato Botvac D4” ir “Roomba i7” turi jautresnius jutiklius, skirtus jų aplinkai atvaizduoti, o tai reiškia, kad jie gali greičiau ir efektyviau išvalyti jūsų namus bei leisti jums atlikti tokius veiksmus, kaip sukurti virtualias sienas, taip apribojant jo judėjimo lauką ar tiesiog liepti robotui siurbliui išvalyti konkrečius kambarius.

Ką galima įsigyti už daugiau nei 800 Eu? Gera pagalba nėra pigi, bet reikia įvertinti, ar tokios pagalbos funkcijos bus išnaudojamos. Vienas iš siurblių pavyzdžių, esančiame šiame kainų intervale yra “Roomba i7+”. Jis ne tik turi didesnės talpos šiukšlinę, bet ir pilnai prisirinkus nešvarumams, jis sugebės pats juos iš savęs pašalinti į tam skirtą vietą. Užsukite į mūsų parduotuvę, nes robotai iš varle.lt turi puikų kainos ir kokybės santykį.

Palikite atsiliepimą