Kombinezonai kūdikiams – kaip išsirinkti?

Kombinezonai kūdikiams – mamų mėgstamas rūbelis jų mažyliams, kadangi kombinezonai kudikiams patogūs ir funkcionalūs — vaiką patogu aprengti, viskas uždengta, nėra jokių nereikalingų klosčių ir užsegimų. Be to, visiškai nesvarbu kokį kombinezoną jūs įsigysite – vasarinį ar žieminį. Bet kuriuo atveju jis yra neatsiejama mažylio garderobo dalis. Kombinezonas kudikiui naudojamas ir iškilmingam, ilgai lauktam grįžimui iš gimdymo namų į savus namus, ir kasdieniams pasivaikščiojimams, ir daugeliu kitų atvejų. Šio tipo rūbai labai plačiai naudojami. Kodėl gi tuomet taip skiriasi jų kaina? Pabandykime rasti atsakymą į šį klausimą.

Drabuziai kudikiams – kuris vaikiškas kombinezonas geriausias?

Šiuolaikinių parduotuvių lentynas puošia patys įvairiausi drabuziai kudikiams. Tarp jų ir didžiulis vaikiškų kombinezonų pasirinkimas. Svarbiausia, gebėti tinkamai išsirinkti. Modeliai vienas nuo kito skiriasi spalva, medžiaga, užpildu, kaina.

KombinezonaiPrieš įsigyjant pirkinį reikia atkreipti dėmesį į medžiagą, iš kurios pasiūdintas gaminys. Jei tai kombinezonai naujagimiams, tai ypatingai svarbu pirmenybę teikti natūraliems audiniams. O štai iš natūralių žaliavų pagaminti užpildai gali, deja, sukelti stiprias alergines reakcijas. Nederėtų pirkti pernelyg didelio kombinezono „išaugimui“. Tabaluojančios rankovės suteiks kūdikiui nemažai nepatogumų. Antra vertus, lauko kombinezonas kudikiui neturėtų būti ir labai prigludęs. Geriausia rinktis viduriuką su nedidele atsarga. Kiekvienas pirkėjas nesunkiai išsirinks norimos spalvos ir dizaino gaminį. Tiek mergaitėms, tiek berniukams prekyboje gausu atitinkamų spalvų gaminių su pačiais įvairiausiais teminiais piešinėliais. Kalbant apie kainą, tai viskas priklausys nuo kiekvieno individualių finansinių galimybių.

Kombinezonai kūdikiams – jų rūšys

 • Patys populiariausi — kasdieniai miego kombinezonai kūdikiams. Naujagimiams tinkamiausias variantas gaminamas iš elastingo trikotažo. Dauguma Lietuvos fabrikų siuva gaminius išorinėmis siūlėmis ir rankovėmis su atvartais – kūdikio pirštinėmis. Spaudės saugios, joms naudojami augaliniai dažai. Vasarai rinkitės gaminius iš ažūrinės medvilnės, prastesniems orams – pašiltintus;
 • Veliūriniai ir kombinezonai iš fliso nevelkami ant nuogo kūno, jei nėra natūralaus pamušalo. Tokie kombinezonai kūdikiams puikiai tinka einant pasivaikščioti ir žiemą po šiltu viršutiniu aprangos sluoksniu, veliūras ir flisas palaiko temperatūrą, šildo per šalčius ir apsaugo nuo drėgmės;
 • Megzti — madingi ir labai patogūs. Vilnoniai kombinezonai gerai šildo, medvilniniai – suteikia vėsą karštomis dienomis;
 • Žieminiai kombinezonai naujagimiams — geriausia striukės alternatyva. Lassie by Reima gamina stilingus kombinezonus – transformerius, kurie nesunkiai transformuojasi į vokelį ar maišą su uždengtomis kojytėmis.

Sezoniškumas

 • Rudeninis kombinezonas kudikiui pagamintas iš ganėtinai lengvos, praktiškai besvorės medžiagos. Puikiai saugo nuo vėjo, lietaus ir šalčio.
 • Demisezoninis kombinezonas dažniausiai gaminamas su dvigubu pamušalu, kurį esant reikalui galima išsegti.
 • Žieminis kombinezonas puikiai išlaiko šilumą, saugo nuo vėjo ir šalčio. Užpildui naudojamas sinteponas, pūkai.

Užpildų rūšys:

 • holofaiberis – lengva, praktiškai besvorė medžiaga, tačiau tuo pat metu gana tanki. Prieinama kaina. Pasižymi puikiomis apsauginėmis funkcijomis.
 • tinsuleitas – puikiai apsaugo nuo šalčio ir drėgmės. Aukšta kaina.
 • sinteponas – laiko patikrinta medžiaga. Labai lengva, puikiai susitvarko su šalčiu. Nedidelė kaina, prieinama visiems.
 • avikailis – gali būti natūralus ir dirbtinis. Aukšti apsaugos nuo šalčio ir vėjo rodikliai. Medžiaga gana sunki, masyvi. Pediatrai primygtinai rekomenduoja nenaudoti naujagimiams.
 • pūkai – gali būti natūralūs arba dirbtiniai. Natūralių pūkų nerekomenduojama naudoti naujagimiams, kadangi jie gali sukelti stiprias alergines reakcijas.

Kaip sutaupyti ir kur parduodami patys geriausi drabuziai kudikiams

Rūbus vaikams pirkite tik patikimose, gerai žinomose parduotuvėse. Neverta drabužėlių vaikams važiuoti pirkti į artimiausią turgavietę. Savo reputaciją branginančiose parduotuvėse drabuziai kudikiams bus atitinkamos kokybės. Kaip rodo praktika, išsirinkti kombinezoną vaikui visai nesunku – ar tai būtų pavasarinis kombinezonas kudikiui, ar bet kokios kitos rūšies kombinezonas. Kad jūsų vaikui būtų patogu žaisti kieme, vaikščioti lauke ar būti namuose svarbu tik tinkamai parinkti dydį.

Internetinėje parduotuvėje Kidy.eu dažnai organizuojamos akcijos, kai drabuziai kudikiams parduodami su labai geromis nuolaidomis. Rinkitės kombinezoną savo vaikui atsakingai ir tuomet įsigytas gaminys džiugins jus ir jūsų mažylį ilga laiką. Teikite pirmenybę kokybiškiems gaminiams. Juk vaikams reikia rinktis tai, kas geriausia. Linkime laimingos motinystės ir sėkmingų pirkinių!

Palikite atsiliepimą