Muzikinės įrangos komponavimas namuose: dizainerio patarimai

Jeigu mėgstate klausytis muzikos, esame tikri, kad Jūsų namuose yra inovatyvi muzikinė įranga, kuri gali padėti ne tik mėgautis melodijomis, tačiau ir puošti, kurti namus, kuriuose jaukumas ir magija – pasiekiami ranka.

Žinoma, kai muzikinės įrangos yra gana daug – reikia ją tinkamai įkomponuoti interjere. O tai yra irgi darbas.

Žemiau pateiksime kelis patarimus, kurie komponavimo darbus gali padaryti kur kas greitesnius ir paprastesnius. Apie tai pasakoja dizaineris Julius, kuris akcentuoja, kad net ir namų garso kolonėlės gali būti interjero puošmena.

Apie muzikinės įrangos pasirinkimą

Julius akcentuoja, kad šiuo metu muzikinės įrangos pasiūla yra tokia plati, kad kiekvieno poreikiai, kad ir kokie jie yra dideli – tikrai gali būti patenkinami.

„Kai kurie renkasi patefonus, kadangi jie atrodo labai klasiškai. Tačiau tai nereiškia, kad ši muzikinė įranga netinka moderniuose namuose. Patefonai – gali būti puikiai derėti ir modernumu kvepiančiuose namuose, tik tuomet reikia rinktis atitinkamo stiliaus. Štai namų garso kolonėles, kurios dažniausiai atrodo inovatyviai, gali puikiai atrodyti ir retro stiliaus namuose. Svarbiausia yra ieškoti varianto, kuris Jums gražus, nes pasiūla yra labai plati ir vis auga“,- pasakoja Julius.

Kur ją laikyti?

Radus tinkamą įrangą taip pat reikia nuspręsti dėl jos laikymo vietos. Vėlgi, kai kurie renkasi tolimesnes namų vietas, kadangi gali norėtis turėtų įrangą, kuri yra funkcionali, tačiau netraukia per daug dėmesio, o kiti kaip tik jas komponuoja kambario centre, kadangi pati įranga gali būti esminis interjero akcentas. Juolab, labai dažnai komponavimo vietą lemia ir įrangos dydis, tad reikia tai įvertinti.

Stiliaus derinimas ir komponavimas

Renkantis įrangą reikia nuspręsti dėl jos stiliaus ir dėl Jūsų namų interjero. Tai padės rasti tai, kas Jums labiausiai tinka. „Mūsų praktikoje bene geriausias patarimas, kurį galime pateikti savo klientams, yra peržiūrėti pavyzdžius internete. Jie turėtų padėti Jums susidaryti gana aiškų vaizdą ir tuo pačiu nuspręsti – kas jums yra gražu ir kas kuriama namuose“,- pataria dizaineris.

Išgirskite muziką, kuri gali padėti Jūsų dieną padaryti stebuklinga. Net ir tokia įranga gali papuošti Jūsų namus. Svarbiausia yra nuspręsti – kokią svarbą jai skirsite ir tuo pačiu kur ji buvo laikoma. Galiausiai, greta stiliaus reikia daugiau dėmesio skirti funkcionalumui. Tai yra esminis dalykas norint, kad muzika Jūsų namuose sklistų kuo dažniau.

„Garso namai“ audio prekių parduotuvėse rasite profesionalių audio kolonėlių namams, kurias gamina Elac, Apertura, Dali, Denon.

Palikite atsiliepimą