Naktį nuklydome iš kelio

Užgavėnių naktį septyni persirengėliai ir trys jų prožektoriai pradėjo klaidžioti po kaimą. Visiems vaikams visadaUžgavėnes yra smagi pramoga. O paaugliams – viena iš švenčių, kurias galima švęsti taip, kaip tai daro tik paaugliai.Taigi štai – šiek tiek apie septynis paauglius, kurių prožektoriai ir krepšeliai su saldumynais keliavo po kaimą, o paaugliai krėtė išdaigas gyventojams.

Dainavo po langais

Turbūt pats smagiausias dalykas šiai kompanijai buvo krėsti išdaigas kaimo gyventojams. Pavyzdžiui, dainuoti po langais. Tik pirmiausiai turi būti išjungiami prožektoriai, o tada atsistojama prie namo ir užtraukiama kokia nors lietuvių liaudies daina. Niekas negali apkaltinti, juk nieko blogo nepadarėte. Tačiau patys suprantate – tai kažkas tokio, ką galite daryti tik jūs, kol dar mokotės mokykloje ir galite krėsti tokias juokingas išdaigas.

Rinko grybus

AmunicijaKita juokinga to vakaro užduotis buvo eiti grybauti. Na kas gi eina grybauti naktį su prožektoriais? Nebent paaugliai, kuriems jūra iki kelių, kurie jauni, juokingi ir viskas jiems dar prieš akis. Tokie jaučiasi linksmai ir jiems labai smagu iškrėsti pačius kvailiausius dalykus. Taigi, pirmyn, krėskite juos, tik niekam žalos nepadarykite. Tačiau šie ir buvo tokie – patys linksmiausi ir juokingiausi, pilni gyvybės. Gaila, vienas prožektorius perdegė. Jie buvo nusiteikę tam, kad gali prireikti naujos baterijos, ir turėjo atsargines. Tačiau lemputės perdegimui nesiruošė. Taigi, miške grupelei liko tik du prožektoriai. Tada visi sutarė laikytis drauge, kad nepasimestų.

Juokinga, nes jiems pavyko surasti baravykų. Gal naktį jie ne taip visko bijo, todėl nesulenda visi į žemę ir todėl galima juos pamatyti tiesiog visiškai išlindusius. Aišku, vėliau iš pat ryto ateis vietiniai gyventojai ir juos bandys susirinkti, bet juk naktį, kol dar to nėra – galima. Labai gerai, kad tas globalinis atšilimas padarė vasario mėnesį tokią šilumą, jog jau augo grybai.

O gal viso to nebuvo? Gal paaugliai tai išsigalvojo? Gal iš tiesų tą naktį jie padarė kažką nedoro, o vėliau tam, kad pasiteisintų, kad apmulkintų visus, tiesiog nusprendė padaryti visiems pokštą ir pameluoti? Tačiau ką jie tokio blogo galėjo padaryti tamsoje? Niekas nieko neužpuolė, nepavogė.Taigi, tai, kas vyksta naktimis draugų kompanijose lieka tik jų pačių paslaptis, kurią tik jie patys ir žino geriausiai. Jeigu jūs nežinote, tada nebuvote ten, o jei nebuvote, tai prisiminkite savo paauglystę ir pabandykite įsivaizduoti.

Palikite atsiliepimą