Natūralaus medžio vidaus durys – vertinantiems kokybę

Kai namui ar butui reikalingos pigios vidaus durys, šiais laikais pirkėjai gali džiaugtis itin didele pasiūla ir maža kaina. Lietuvos rinka užtvindyta pigiomis durimis, vežamomis iš Lenkijos ar Baltarusijos – jos ne tik dailiai atrodo, bet ir nedaug kainuoja. Gaminamos jos dažniausiai iš apdailine PVC plėvele apklijuotų MDF plokščių su mediniu rėmeliu konstrukcijai sutvirtinti – kad kuo mažiau deformuotųsi.

Medinės vidaus durysVisgi tokios durys nesudaro solidaus įspūdžio – yra ganėtinai lengvos, o laminuota apdaila nekvepia natūralumu, todėl jas dažniau pamatysime ekonominės klasės būstuose. Todėl ilgametes durų gamybos tradicijas puoselėjančios įmonės vis dar gali džiaugtis ir kokybei reiklesniais klientais, kurie mieliau renkasi kambario duris iš natūralaus medžio masyvo. O šios per ilgus metus gerokai patobulėjo – tiek savo dizainu, tiek kokybe, mat gaminamos iš tinkamai išdžiovintos kelių sluoksnių klijuotos medienos, taip iki minumumo sumažinant deformavimosi tikimybę. Žinoma, kalba eina ne apie vietinio staliaus, o rimtos įmonės gaminamas duris. Tokių durų svoris taip pat didesnis, todėl jos daug stabilesnės. Žinoma, svoris priklauso nuo medienos rūšies, mat skiriasi jos tankis. Paprastai durys gaminamos iš pušies, brangesnės – iš uosio, ąžuolo, juodalksnio ar klevo.

Kokybiški daiktai turi savo kainą, todėl ir natūralios medinės vidaus durys kainuos šiek tiek daugiau. Antra vertus, gaunate taip pat daug – ne tik galimybę laisvai rinktis durų matmenis, atspalvį, bet ir išvaizdą. Šiuolaikinė kompiuterizuota gamybos technika leidžia pagaminti ne tik paprastas baltas ar kitokias vienspalves minimalistinio dizaino duris, bet ir įspūdingo dizaino duris su bet kokiais raštais, raižiniais ar stiklo intarpais, todėl duris idealiai pritaikysite prie bet kokio interjero – tiek klasikinio, tiek modernaus ar kaimiško. Galimybėms ribų beveik nėra. Vertinantieji natūralų medžio grožį gali rinktis skaidrią apdailą – laką, na, o savo interjerui duris besirenkantys pagal spalvą, gali užsisakyti nudažymą ekologiškais vandens pagrindo dažais bet kokiu pageidaujamu atspalviu.

Pasirinkę medžio masyvo duris, galite būti tikri, kad įsigijote ne tik gražų, bet ir patikimą, patvarų daiktą, tarnausiantį bent kelis dešimtmečius. Na, o jei atsitiktų taip, kad būstą tektų parduoti, visame name ar bute sudėtos medinės durys neabejotinai pakeltų jo rinkos vertę.

Palikite atsiliepimą