Netradicinės vestuvės Londone

Ieškote idėjų, kaip atšvęsti vestuves? Pats laikas – juk vasara ir šiltos pavasario dienos jau ant nosies. Paskubėkite, ir dar spėsite gauti wedding car hire London ar jūsų gimtame mieste. O kodėl čia paminėtas Londonas, kuo jis dėtas? Štai viena pora greitai švęs savo vestuvių metines, o vestuvės jų buvo būtent šiame gražiame Anglijos mieste, sostinėje.

Ieškojo originalios idėjos – sugalvojo Londoną

Automobilis vestuvėmsJauna pora dabar jau turi pirmagimį, o tada dar apie tai net negalvojo. Tačiau su džiaugsmu prisimena, kad ieškodami įdomios idėjos atšvęsti tuo metu sugalvojo keliauti į Londoną. „Visi nori ypatingų vestuvių, nesinori, kad tavo vestuvės būtų tik dar viena identiška vestuvių kartotė. Mes manome, kad joks planuotojas tau nesuplanuos to, ką pats ar pati žinai geriausiai – kas tau labiausia tinka, kas geriausia būtent tau. Man atrodė, kad mes turime padaryti kažką neįprasto, tačiau labai daug pinigų, kaip ir pas visus, tam numatyta nebuvo. Reikėjo tokių vidutinio brangumo vestuvių, kurios atneštų pačius geriausius įspūdžius. Tada ir sugalvojome, kad reikia pasidairyti kur nors už Lietuvos ribų“, – prisimena jauna mama.

Londone gyvena giminės

Mintis vykti švęsti į Londoną susisiejo su tuo, kad ten gyvena šiek tiek giminių. Būtent susitikimas su jais galėjo virsti kartu ir vestuviniu išskirtinumu. Buvo suplanuota apsigyventi pas juos porą dienų prieš vestuves, viską apsižiūrėti, giminės labai padėjo ir suorganizuoti daugybę dalykų. Nakvynė pas juos nebuvo įtraukta – jaunavedžiai buvo numatę viešbutį. Tad kartu tai buvo ir vestuvės, ir medaus mėnesio kelionė. Pora juokiasi, kad nors yra keliavę po įvairias tolimiausias šalis, tačiau štai Londone nebuvo lankęsi nė karto. „Gal atbaidydavo tas faktas, kad ten tiesiog visi emigruoja ir gyvena dirbdami dėl pinigų. Tai lietuvių ir taip ten pilna, jokios egzotikos. Bet kai rinkomės Europos sostines, kuriose galėtume susituokti, supratome, kad būtent Londonas galėtų būti ta mums tikrai labai patinkanti vieta“, – neslepia pora.

Išsinuomojo mašinas

Vienas iš prabangių ir jų kelionę labai paįvairinusių dalykų – nuostabios vestuvinės mašinos, kuriančios senovės ir grožio įspūdį. Jas pora išsinuomojo savo kelionei ir tikrai neapsiriko – vestuvės buvo elegantiškos, puošnios ir labai žavios. Yra kuo džiaugtis, kai važinėji Londone su tokia mašina. Pasivažinėjo po miesto įžymybės, aplankė gražiausias vietas ir netgi apylinkes, nuotraukų ir įspūdžių prikaupė ilgam.

Palikite atsiliepimą