Parduodami nauji butai Vilniuje – jų privalumai ir trūkumai

Nekilnojamojo turto rinka sostinėje nuolatos auga, todėl šiandien parduodami nauji butai Vilniuje iš tiesų stebina savo pasirinkimo galimybėmis. Nors naujos statybos namai žavi savo estetiniais sprendimais, patogiu išplanavimu, saugia ir jaukia gyvenamąja aplinka, neišvengiamai tenka kalbėti ir apie tam tikrus šio sprendimo trūkumus, kurių svarbiausias – itin didelės naujų būstų kainos. Būtent kainos kriterijus neretai verčia gręžtis į senos statybos daugiabučius. Tačiau ir čia laukia gana nemenkas trūkumų bagažas. Tad, kaip priimti tinkamą sprendimą ir kokius naujos statybos projektų aspektus būtina įvertinti?

Parduodami nauji butai Vilniuje ir jų privalumai

Parduodami nauji butai VilniujeNaujos statybos daugiabučiai yra orientuoti į išrankiausio pirkėjo poreikius, todėl siūlo apgalvotus sprendimus tiek jaunam ir miesto ritmą vertinančiam pirkėjui, tiek vyresniems žmonėms ar šeimoms su mažais vaikais. Vienas svarbiausių naujų butų privalumų – patogus išplanavimas, jauki gyvenamoji aplinka, dėmesys gyventojų saugumui ir komfortui. Paprastai nauji daugiabučių, kotedžų ar mažaaukščių namų projektai turi vidinius kiemus, kuriuose gali žaisti vaikai, išplanuotus dviračių ir pasivaikščiojimų takus. Visa teritorija yra aptveriama, stebima vaizdo kameromis, siūlomos požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, dviračių saugyklos, sandėliukai. Be to, naujos statybos namai turi ir modernias inžinerines sistemas, kurios užtikrina ilgalaikę eksploataciją, todėl čia apsigyvenus greitu metu nereiks sukti galvos dėl renovacijos darbų.

Parduodami nauji butai Vilniuje ir jų trūkumai

Naujos statybos projektai reikalauja didelių investicijų. Vis dėlto, jei nekilnojamojo turto įsigijimui planuojate imti paskolą, turėtumėte nepamiršti, kad parduodami nauji butai Vilniuje kredito teikėjų yra vertinami kur kas palankiau, lyginant su senos statybos daugiabučiais. Kitaip sakant, naujiems projektams suteikiamos kur kas palankesnės pirkimo sąlygos. Be to, nauji projektai ilgesnį laiką išlaiko savo investicinę vertę. Iš kitos pusės, daugelis žmonių senoje statyboje įžvelgia tam tikrų privalumų, kuriais negali pasigirti naujieji projektai, ir tai yra ne vien pradinė būsto kaina. Visų pirma, senieji daugiabučiai stovi struktūriškai patogiose miesto vietose, šalia vaikų darželių, mokyklų ir prekybos centrų. Antra, daugelis senųjų daugiabučių turi erdvesnes automobilių stovėjimo aikšteles, kai naujieji projektai siūlo vos vieną vietą automobiliui. Iš kitos pusės, nekilnojamojo turto vystytojai, suprasdami šias problemas, rengia projektus, pašalinančius minėtuosius trūkumus ir prisitaikančius prie išrankiausių pirkėjų poreikių, todėl apie konkretaus projekto sprendimus visuomet verta pasidomėti atskirai.

Palikite atsiliepimą