Populiarūs aksesuarai telefonams

Priedai telefonamsTurite telefoną ir galvojate, kad daugiau nieko prie jo nereikia? Iš tiesų parduotuvėse ir interneto prekyboje yra įvairūs aksesuarai telefonams, kurie jums ne tik suteiks stiliaus, bet ir smarkiai pasitarnaus praktikoje. Štai populiarūs aksesuarai, kuriuos nuolat perka ir naudoja žmonės.

Laikiklis automobiliui

Automobiliu važinėjantiems žmonėms būtini kai kurie aksesuarai telefonams, kad būtų galima užtikrinti saugų vairavimą. Telefono laikiklis tvirtinasi priekyje, netoli vairuotojo. Kad būtų patogu atsiliepti ir kalbėti. Gali būti iškart su pilna laivų rankų įranga, su mikrofonu. Tai reikalingas dalykas, nes laikydami telefoną prie ausies ir taip kalbėdami mašinoje žmonės dažnai per išsiblaškymą patenka į auto įvykius. Jeigu jau tenka kalbėti (nors geriau to vengti), tuomet reikėtų turėti laikiklį ir naudoti laisvų rankų įrangą. Taip pat šis aksesuaras pasitarnaus ir naudojantis GPS. Priešais save matydami įtvirtintą telefoną, galėsite lengvai naudotis kelio vedimo funkcija ir rasti, kur jums reikia nuvažiuoti.

Foto aparato lęšis, blykstė

Siekiantiems išgauti geresnes, kokybiškas, įdomesnes nuotraukas, prie tam tikrų telefono modelių verta įsigyti ir daugiau foto technikos priedų. Pavyzdžiui, specialūs lęšiai vaizdą gali priartinti, patoltini arba išgaubti bei suteikti vadinamąjį žuvies akies efektą. Blykstė gali apšviesti tamsius objektus, tačiau reikia mokėti ją naudoti.

Asmenukės lazda

Turbūt populiariausias dalykas keliaujantiems ir mėgstantiems save fotografuoti žmonėms. Asmenukės lazda leidžia iš įvairaus atstumo fotografuoti save tam tikruose fonuose. Ir jau mažai rasite turistų, kurie tos lazdos neturėtų bei nemėgintų vis pasidaryti gražių nuotraukų nuostabiuose fonuose.

Telefono dėkliukas

Vienas seniausių ir vis dar labai populiarus bei praktiškas daiktas – geras telefono dėkliukas. Jeigu reikia, gali turėti ir kišenes, kur įsidėsite banko kortelę ar svarbų dokumentą ir galėsite neimti piniginės. Jie gali būti visokių skirtingų dizainų, bet tik jūs žinote, kas jums tinka ir atrodo geriausiai. O šiaip pati pirminė ir akivaizdi dėkliuko funkciją – saugoti telefoną nuo smūgių, įbrėžimų, trinties, drėgmės.

Ekranėlio plėvelė

Specifiškai vertėtų saugoti telefonų ekranus, nes šie labai reikalingi ir lengvai pažeidžiami. Štai dėl ko verta klijuoti ekrano plėvelę, galinčią paversti telefoną kaip nauju ir po metų, kada seną plėvelę pakeisite nauja.

Išorinė baterija

Labai pravartu keliaujant. Pakrovėjas ne visada gali būti panaudojamas, kadangi kelionėje nebūsite tik prie pastovaus elektros lizdo. Todėl turėdami tam tikras savotiškas energijos kapsules, galėsite pakrauti bateriją ir be elektros lizdo.

Palikite atsiliepimą