Ką reikia žinoti prieš darant blakstienų priauginimą?

Jei norite atrodyti žaviai, tačiau nenorite kasdien dažytis, yra išeitis – blakstienų priauginimas. Tai pusiau ilgalaikė procedūros, kurios metu ant jūsų natūralių blakstienų užklijuojamos dirbtinės blakstienos, taip suteikiant joms apimties ir ryškumo. Priaugintos blakstienos gali tik kiek padailinti jūsų akis arba padaryti dramatišką pokytį. Tad, ką reikia žinoti, prieš einant pas kosmetologę?

Ilgis ir tankumas

Blakstienu priauginimasPriauginamos blakstienos būna skirtingų ilgių ir tankumo. Nors ir norisi kuo ryškesnės išvaizdos, vis dėlto reikia laikytis tam tikrų taisyklių, pavyzdžiui rinktis blakstienas, kurios už jūsų natūralias ilgesnės ne daugiau nei 3-5 mm. Tankumas apibrėžiamas pagal priklijuojamų blakstienų skaičių t.y. ant vienos jūsų blakstienos gali būti klijuojama viena, dvi, tris ar net šešios blakstienos. Jos žymimos raides D – D1 reikš, kad bus klijuojama viena blakstiena, D2 – dvi ir taip toliau. Blakstienų priauginimas gali apkarsti, jei čia irgi persistensite – per ilgos ir per tankios blakstienos bus sunkios, apkraus jūsų natūralias, dėl ko galite nukentėti – pažeisti blakstienų svogūnėlį, ko pasekoje blakstienos gali nebeaugti.

Priežiūra

Priauginamoms blakstienoms reikia priežiūros. Nors tai ir pusiau ilgalaikė procedūra, visgi tam tikrų higienos reikalavimų laikytis reikia, ypač pirmąsias dvi paras, kuomet reiktų vengti vandens, makiažo ir apskritai liesti ar trinti akis. Po 48 valandų situacija pagerėja, tačiau vistiek reikia palaikyti tvarką – prižiūrėti savo akis. Nerekomenduotina eiti miegoti su makiažu – tai ypač kenksmingas įprotis, tad net jei jaučiatės labai pavargusi, vistiek nusivalykite makiažą. Nelieskite savo akių ir netampykite blakstienų – traukdamos priaugintas blakstienas, ištrauksite ir savo natūralias.

Erkutės

Jei nesilaikysite priežiūros, akyse gali atsirasti erkučių – nuolat jausite, kad akyse kažkas yra, gali pleiskanoti arba raudonuoti blakstienų zona, galiausiai galite netekti savo natūralių blakstienų. Jei reguliariai ir tvarkingai valysite, viskas turėtų būti gerai. Nesidalinkite savo komestika, ypač akių šepetėliu su niekuo, nes taip erkutės pernešamos nuo vieno kūno prie kito.

Palikite atsiliepimą