Rekuperacija namui, rekuperatoriaus montavimas, kodėl vis daugiau žmonių tai renkasi?

Rekuperacijos sprendimaiRekuperacija namui, rekuperatoriaus montavimas, tampa vis populiaresnis dėl to, kad vis daugiau žmonių renkasi naujesnius namų šildymo būdus. Vis daugiau namų pasižymi tuo, kad jų namų langai rasoja, ar drėgmė namuose yra kiek per didelė. Tad rekuperatorius yra puiki išeitis šiai problemai spręsti. Rekuperatoriaus pagalba namuose esantis oras nuolat yra valomas. Jo pagalba namų oras ne tik tampa švaresnis tačiau ir gaivesnis. Tai ypač aktualu kuomet oras lauke tampa daug šiltesnis ir norisi, kad grįžus namo būtų galima bent šiek tiek laiko praleisti vėsesniam ore. Tad siekiantiems būtent to rekuperatorius jūsų namuose pasitarnaus išties labai puikiai. Labai dažnai rekuperatorius žmonės renkasi dažniau nei kondicionierius savo namas, nes būtent jie gali pasitarnauti visus metus, o štai kondicionierius dažniausiai naudojamas tik vasaros sezonu. Tad šis pirkinys jums pasitarnaus ne tik vasaros sezonu, tačiau ir žiemos ir taip leis jums gyventi daug švaresniame ir gaivesniame ore.

Rekuperacija namui, rekuperatoriaus montavimas, kiek tai kainuoja?

Kiek kainuoja savo namuose rekuperacija namui, rekuperatoriaus montavimas? Kaina labai dažnai priklauso nuo tokios įmonės rekuperatorius yra pasirinkimas, taip pat ir kokio galingumo jis jums yra reikalingas. Tai dažniausiai apskaičiuojama pagal patalpų kvadratus. Tiesa verta paminėti, kad dažnai rekuperatoriaus neužtenka vieno jei namai yra didesni ir yra siekiama išvalyti kuo daugiau erdvės. Montavimo kaina taip pat priklauso nuo to kas juos montuoja. Kiekviena įmonė turi savo įkainius kuriais ir remiasi. Rekuperatoriaus kaina taip pat priklauso ir nuo ar jis bus naudojamas individualiuose namuose, ar pavyzdžiui įmonėse. Tuomet jau skiriasi patys rekuperatoriai tad ir jų kainos gerokai skiriasi. Tad pasakyti vienos sumos yra neįmanoma, tačiau jei norima sužinoti visus šiuos niuansus visada galima susisiekti su specialistais, kurie mielai atsakys į jums rūpimus klausimus ir tokiu būdu bus galima sužinoti apie visą jums rūpimą informaciją.

Rekuperacija namui, rekuperatoriaus montavimas, kiek laiko trunka?

Rekuperatoriaus įrengimas iš šono gali atrodyti, kad trunka gana ilgą laiką, tačiau taip tikrai nėra. Rekuperatoriaus įrengimas yra gana paprastas procesas. Viskas ko reikia tai, kad jis būtų kabinamas ant išorinės namo sienos, kadangi sienoje bus išgręžta skylė, kurios pagalba bus į patalpas įvedamas šviežias oras. Taip pat rekuperatoriaus montavimo darbais reikia veikiančios elektros srovės ir viskas. Darbai baigti. Paprastai darbai atliekama per vieną darbo dieną, kartais jie trunka ir dar tumpiau. Viskas priklauso nuo vietos, kurioje jis bus kabinamas.

Palikite atsiliepimą