Vestuvinės šukuosenos – kokios mados 2016

Iš ko susideda vestuvinis nuotakos įvaizdis? Paprastai tai yra vestuvinės šukuosenos, makiažo ir suknelės derinys. Aptarsime keletą skirtingų vestuvinių įvaizdžių, kokie jie gali būti.

Kukli nuotaka

Graži jaunojiKuklios nuotakos suknelė bus kuo trumpesnė, paprastesnė, mažesnė, neišsiskirianti. O po vestuvių ji ją dar daug kartų panaudos, arba parduos kur nors kaip paprastą baltą suknelę. Gal suknelė net bus ne balta, o su kokiais nors šviesiais ornamentais. Kuklios nuotakos vestuvinės šukuosenos bus taip pat paprastos. Tai nebus karalienės tortas ant galvos iš garbanų. Galbūt ji net neis pas kirpėją, nes norės išlikti kukli ir nesureikšminti šio įvaizdžio. Paprašys draugės, kad padažytų iš namų ir paprašys, kad padarytų šukuoseną. Arba pasileis plaukus, arba susipins kasą, gal dvi kasas, jeigu nuotaka labiau linkusi prie tautinių dalykų. Gal užsidės kuklų gėlių vainiką arba įsisegs paprastą gaivią gėlę į plaukus. Ji išliks kuklia nuotaka, ir jai tai labai patiks.

Nuotaka – karalienė

Dar vienas nuotakos tipas – nuotaka karalienė. Tai bus ta nuotaka, kuri stengsis kuo labiau išsiskirti, ji atrodys pompastiškai kaip iš viduramžių, kaip spalvingiausias povas. Tik tiek, kad bus viskas balta. Taigi, ji bus ta gulbė karalienė, pasikaišiusi plunksnomis. Reikia tikėtis didžiulės pūstos suknelės. Jeigu nuotaka turi skonį, ji nesirinks ir tokios pačios pompastiškos vestuvinės šukuosenos, nes bus labiau linkusi akcentuoti pūstą suknelę ir papuošalus. Tada šukuosena turės būti paprastesnė, bet profesionaliai padaryta. Pavyzdžiui, nedidelis žavus kuodelis. Jeigu nuotaka neturi skonio, mėgsta kičą, tuomet ir vestuvinės šukuosenos poreikiai bus drastiški – norėsis didžiausių garbanų, purių išpūstų plaukų, kuo daugiau papuošalų plaukuose.

Moderni nuotaka

Moderni nuotaka stengsis laužyti standartus. Ji tarsi nenorėtų išvis tuoktis, nes tai yra jos manymu per daug tradiciška ir atgyvenę. Tačiau galiausiai ji tuoksis, nes pamanys, kad gali padaryti kažką netradicinio. Tik aišku tie netradiciniai dalykai taip pat bus tradiciniai, nes yra visada ir alternatyvos tradicija. Taigi, ji rinksis drabužius, nepanašius į nuotakos suknelę – spalvotą suknelę, o gal tyčia užsidės kostiumą. Tuomet nuotakos šukuosena galės būti kad ir pankiškaskiauterė, spalvotai išdažyti plaukai ar kažkas kito netradicinio. Ji padarys viską, kad žmonės ilgai kalbėtų apie tokias nestandartines vestuves. Nuotakos per tiltą tikrai niekas neneš, o ir vestuvės nebus atšoktos – gal jos įvyks kalnuose ar kokios kelionės metu su geriausiais draugais.

Palikite atsiliepimą