Rudeniniai batai: Keturi madingiausi šio sezono modeliai

Batai rudeniuiDarganoms spaudžiant į langą, rudeniniai batai – šilti ir apsaugantys nuo lietaus – tampa būtinybe. Tuo tarpu naujas sezonas ir dizaineriai jau skuba su naujomis avalynės tendencijomis. Šį kartą kūrėjai atsigręžė į praeitus dešimtmečius ir pasiūlė klasiką derinti su komfortu.

Aštunto dešimtmečio aidai

Aulinukai iki čiurnų masyviu kulnu – tai šio sezono favoritas, kuris užkariavo podiumus. Rudeniniai batai madingi įvairiausių spalvų – juodi, ryškūs ir blizgantys, spalvoti, o taip pat gali būti verstos odos arba lakuoti. Tiesą pasakius, dizaineriai ir „madistai” kaip susitarę choru gieda – šiemet verta investuoti į kokybiškus klasikinius aulinukus. Rudeniniai batai, panašu, kad tiks ir pavasario madų tendencijoms. Taip pat juos bus paprasta priderinti prie įvairiausios aprangos.

Vyriski zieminiai batai ir zieminiai batai vaikams siūlomi panašaus stiliaus kaip moterims – aukštesnis padas, masyvesnis avalynės priekis.

Lakuoti batai

Rudeniniai batai ir, šiemet, sugrįžtantys lakuoti jų paviršiai. Deja, lakuoti batai iš mados išeis su rudeniniais lapais, o moteriski zieminiai batai ilgaauliai užvaldys sniegu nuklotas gatves. Visgi, šiems keliems mėnesiams, galima rinktis elegantiškus aukštakulnius ir laisvalaikio avalynę. Nepamirškime, avėdamos tokius batus, puoštis subtilesniais aksesuarais, tarkim, minimalistinio stiliaus rankine.

Versta oda

Rudeniniai batai iš verstos odos padarys Jus mados diva. Moteriski zieminiai batai ilgaauliai turėtų būti paslėpti spintoje, o rudeniniai batai gali panašėti į vaikiškus “zomšinukus”. Zieminiai batai vaikams su storu padu ir ryškiomis spalvomis taps kiekvienos madingos moters šio sezonu hitu.

Beje, stipriosios lyties atstovai ne išimtis ir žieminiai batai vyrams iš verstos odos, yra siūlomas pasirinkimas.

Vyriškas stilius

Į madą ateina komfortas ir patogumas. Todėl jau ne pirmą sezoną atiduodama duoklė vyriškumui. Rudeniniai ir zieminiai batai moterims supanašėja su tuo ką vadiname neperslampami batai vyrams.

Netikėtas šio sezono dizainerių pasiūlymas – mėlyna spalva. Gali būti, kad ši spalva Jums pasirodys kiek per drąsus ir net šokiruojantis sprendimas, tačiau galima rinktis tamsaus mėlyno indigo atspalvio batelius. Šios spalvos rudeniniai ir moteriski zieminiai batai derės prie įvairių spalvų drabužių. Zieminiai batai internetu siūlo įvairiausių atspalvių avalynės.

Vienas atsiliepimas apie “Rudeniniai batai: Keturi madingiausi šio sezono modeliai

Palikite atsiliepimą