Sena mašina – supirkimui

AutomobiliaiSakoma, kad nuvarytus arklius nušauna, tad kodėl nuvarytus automobilius vis tiek bandome pritepti klijais, pavirinti ir važiuoti? Auto supirkimas – ekologiškas būdas išspręsti automobilio nusidėvėjimo problemą ir seną daiktą tiesiog pagaliau pakeisti nauju.

Seni automobiliai – aplinkos tarša

Jeigu niekaip negalite atsisakyti savo senojo automobilio, prisiminkite, kad auto supirkimas yra ir ekologiškas žingsnis. Štai ir vėl kažkur kažkas prakiuro, po mašina kaskart statote kibirėlį tepalui surinkti, nors vėliau tenka tą patį tepalą pilti atgal. Prie parduotuvės pasistačius 5 minutėms ir vėl nuvarva tepalai. Ką jau kalbėti apie visas nuodingas dujas, kurios iš tokios mašinos nuolat patenka į aplinką. Galvojate – gal skambinti meistrukui ir tartis, kad dar kažkuo paklijuotų, nes technikinė dar galioja metus. Tiesa, šiaip negaliotų, bet per pažįstamus prasivarėte… Ar įsivaizduojate, kaip kenkiate planetai, kai važinėjate tokiu tikru dūmų fabriku po miestą? Tarša ir taip didžiulė. Automobiliai dabar kuriami tokie, kurie kuo mažiau paveiktų aplinką. Mieste gyvenantys žmonės netgi pripranta prie nuolatinio anglies dvidegenio, dioksido kvapo, išmetamųjų dujų, ir to nejaučia. Tačiau iš tiesų padarysite paslaugą pasauliui, jeigu pagaliau atsisveikinsite su šia neekologiška mašina, priduosite ją tiems, kam priklauso, ir pagaliau pradėsite ekologiškai gyventi.

Superkami automobiliai – aplinkai tai geriau negu jų taisymas

Kodėl geriau priduoti automobilį, o ne jį šiek tiek pataisius vėl važiuoti? Akivaizdu, juk pataisytas automobilis vis tiek liks kaip bloga prekė, teršianti aplinką. O štai auto supirkimas apskritai nutrauks šią jūsų automobilio naudojimo grandinę. Galėsite pagaliau naudotis kitu naujesniu, geresni, ne taip teršiančiu automobiliu.

Kas nutinka automobiliui, jį supirkus

Žinoma, jums gal kils klausimų, kur auto supirkimas panaudos jūsų mašiną? Viskas priklausys nuo to, kiek gerų dalių dar bus likę. Tačiau paprastai auto supirkėjai surenka senas mašinas ir iš gerų jų dalių padaro naujas mašinas, kurios taip neteršia aplinkos bei dar yra tinkamos naudojimui.

Kiti ekologiški vairuotojų elgesio bruožai

Jeigu domitės ekologišku vairavimu, galite nusipirkti naujausią KET rinkinį ir gale paskaityti skiltį apie ekologišką vairavimą. Pamatysite, kad tokio vairavimo bruožais priskiriamas tam tikras elgesys. Tai, visų pirma, važinėjimas mieste stengiantis nestabdyti – išlaikant pastovų greitį. Taip pat tvarkingas automobilis. Dyzelinis automobilis labiau teršia aplinką. Reikia mokėti tinkamai išvažiuoti iš kiemo, be reikalo nelaikyti variklio įjungto ir kitais būdais tausoti aplinką.

Palikite atsiliepimą