Senus kompresorius pavertė gyvūnų imitacijomis

Kam reikalingi seni kompresoriai? Ką su jais galima naudingo nuveikti? Pasirodo, būdų, ką padaryti su senu kompresoriumi, yra, tik reikia turėti fantaziją. Štai vienam britų menininkui kompresorių centras padovanojo keletą kompresorių, o vaizduotės žmogus iš jų padarė gyvūnų imitacijas. Menininkas sako, kad dabar jas galima naudoti praktikoje – kaip kokius sodo nykštukus, kuriuos žmonės taip mėgsta pasistatyti pas save tarp žolynų, arba tiesiog kaip meno kūrinį, statomą į galeriją.

Kompresorių išvaizda

Oro kompresoriaiKaip sako menininkas, jam visada kompresoriai būdavo panašūs į kažkokius keistus, storus keturkojus gyvūnus. Todėl nereikia stebėtis, kad jis taip mielai iš jų padarė dar labiau į gyvūnus panašius padarus. Ir reikėtų paklausti savęs, kodėl žmogui taip norisi visus daiktus personifikuoti ir iš negyvų jų padaryti tarsi gyvus? Pavyzdžiui, net eidami per visokius garažus ir auto detalių parduotuves arba turgų, jūs pamatysite ne vieną reklaminę afišą, ne vieną plakatą ar lozungą, kuriame atpažinsite, kaip atrodo tam tikros auto detalės ar kažkokie keisti metalo ir kitokie prietaisai. Jų logotipai ir afišos labai dažnai būna panašūs į kažkokius personifikuotus gyvūnus arba žmones. Tarkime, kad ir raktų dirbtuvės. Jos itin dažnai atrodo kažkaip vaikiškai. Nes rakto galvutei būna nupieštas veidukas, tada ant jo ilgosios dalies pridėtos rankelės, kojelės, ir štai prieš mus – besišypsantis nuostabus raktukas. Nematėte tokio? Pasidomėkite, kaip vizualiai save reklamuoja bet kuri jūsų žinoma raktų dirbtuvė, pamatysite.

Taigi, nieko keisto, kad ir seni kompresoriai lengvai atgijo kaip keturkojai personažai.

Sunkiausias darbas

Sunkiausias darbas visgi buvo gauti pačius kompresorius. Kaip teigia dailininkas, iš pradžių jis nesitikėjo, kad koks nors kompresorių centras pas save turi tokių senų savo detalių. Todėl jam buvo tiesiog įdomu, kiek jis šių daiktų susirinks per pažįstamus. Tačiau apie jo sumanymą išgirdęs vienas kompresorių centras tuojau pat liko labai patenkintas tokiu sumanymu ir nedelsiant padovanojo didelę krūvą senų ir jau niekam netinkamų kompresorių, jau per gyvenimą nudirbusių visus savo dažymo darbus. Galiausiai menininkas turėjo iš tiesų nemažą koloniją skirtingų kompresorių, su kuriais buvo galima padaryti daug įvairių ir skirtingų dalykų.

Tarkime, stori ir apvalūs kompresoriai jam pasirodė panašūs į tam tikrus ateiviškus personažus. O gal robotus. O pailgi keturkojai kompresoriai iš karto virto visokiais šunimis (taksais) ir miško žvėrimis. Jie buvo atitinkamai nudažyti ir dėl to taip atrodė.

Palikite atsiliepimą