Šilta apranga žiemos kelionėms: ką rinktis?

Renkitės šilčiauJei planuojate išvyką žiemos keliais, slidinėjimo kelionę, ekspediciją į kalnus ar panašaus pobūdžio laisvalaikį, jums bus reikalinga kokybiška šilta apranga, kuri palaikys optimalią kūno temperatūrą ir saugos nuo nemalonių aplinkos veiksnių. Kad jaustumėtės patogiai ir šiltai, privalote laikytis drabužių sluoksniavimo sistemos. Be to, svarbu įsigyti kokybišką žinomų gamintojų aprangą, kuri realizuos individualius pirkėjų lūkesčius.

Drabužių sluoksniavimo sistema

Dažna pradedančiųjų keliautojų klaida – manymas, kad šilumai palaikyti užtenka kokybiškos, storos žieminės striukės. Žinoma, viršutinis drabužių sluoksnis yra būtinas šilumai ir komfortui užtikrinti, tačiau tuo negalima apsiriboti. Šaltoms išvykoms reikalingas racionalus drabužių sluoksnių planavimas. Rekomenduojame laikytis 3 sluoksnių sistemos. Pirmasis sluoksnis – tai kūną šildantys apatiniai, kurie priglunda prie odos ir padeda išlaikyti optimalią temperatūrą. Apatiniai turi apsaugoti nuo kūno prakaitavimo ir efektyviai garinti perteklinę drėgmę. Antrojo sluoksnio drabužiai skirti šilumos palaikymui ir susikaupusios drėgmės atidavimui. Viršutinis – trečiasis – rūbų sluoksnis saugo nuo nemalonių aplinkos veiksnių, pvz., speigo, lietaus ar sniego.

Įvertinkite turistinių drabužių dydį

Kad apranga atitiktų jūsų poreikius, nepamirškite rinktis konkrečiai jums tinkančius drabužius. Itin aptempti rūbai varžys jūsų judesius ir erzins nepatogumu. Tuo tarpu laisva apranga negalės apsaugoti nuo šalčio ir trukdys įprastiems veiksmams. Minėtasis aspektas ypatingai svarbus tuomet, jei ieškote šiltos aprangos vaikams. Nepirkite per didelių rūbų, kuriuos, kaip tikimasi, mažieji galėtų nešioti kelerius metus iš eilės. Patikėkite – vaiko sveikata ir gerovė yra kur kas svarbiau už kelis sutaupytus eurus.

Rinkitės patikimą gamintoją ir profesionalias turistines prekes

Jei ruošiatės į kelionę ekstremaliomis sąlygomis, nepamirškite, kad jums reikės ne tik kokybiškos aprangos, bet ir fizinio pasiruošimo. Racionaliai įvertinkite savo galimybes ir nekelkite per aukštų tikslų. Nepamirškite ir kelionės bagažo. Jei keliaujate į žygį pėsčiomis, jums reikės ne tik kokybiškos aprangos, bet ir patogios kuprinės, greitai pastatomos palapinės bei šilto miegmaišio. Kad būtumėte tikri prekių kokybe, visuomet bendraukite su šios srities ekspertais. Europoje itin palankiai vertinama turistinių prekių parduotuvė HUSKY siūlo plačią turizmo prekių, miegmaišių, palapinių, aprangos ir aksesuarų pasiūlą, atitinkančią individualius keliautojų poreikius. Jei abejojate dėl savo sprendimo, pasitarkite su ilgametę patirtį turinčiais konsultantais. Pasakykite, kur planuojate kelionę, kokios trukmės išvykoje dalyvausite ir kokios oro sąlygos jūsų laukia.

Palikite atsiliepimą