Terasos ir balkonai: lyg šiuolaikiniai kiemai

Tiek renovuojant senus būstus, tiek kuriant naujų butų interjerą, terasų stiklinimas leidžia sukurti iš tiesų įspūdingą naują jausmą, džiaugtis labai gražiu ir geru būstu. Seniau terasos būdavo tik kai kuriuose namuose, o dabar tai yra labai populiarus dalykas. Kodėl?

Terasoje patenkinate buvimo kieme poreikius

Stiklinės terasosTerasų ir įstiklintų balkonų poreikis atsirado dėl to, kad žmogui visgi reikia gamtos ir kažkokio savo kiemo. Tačiau kadangi šiais laikais du trečdaliai žmonių gyvena tikrai ne nuosavuose namuose, o tiesiog butuose, tai noras turėti privatų kiemelį tampa ribotas. Ir štai tenka galvoti, kaip kitaip išspręsti tą privataus kiemo kambarį. Vienas geriausių sprendimų – tai įstiklintos terasos įrengimas jūsų namuose. Turėdami tokią terasą, galite leisti sau laiką, kaip tik norite. Kartais išeiti į ją, atsigaivinti, pasijusti tikrai smagiai. Tai geras pasirinkimas visais metų laikais. Nereikia didelio kiemo, kurį tvarkytumėte, pjautumėte ir kitaip gražintumėte. Viskas, ko reikia – tai nauja, gera terasa jums. Taigi, terasą galima turėti, kokią norite. Daug vargo nereikės – pasistatysite kelias gėles vazonuose, o gal ir balkono pomidorą vasaros metu išauginsite, jeigu norėsite. Tačiau tai vis tiek bus dalykai, kuriuos galėsite pasidaryti su malonumu, ir džiaugtis jais tarsi privačiu kiemu. Išlaidų ir vargo daug mažiau, o jaukumo ir sukurto tinkamo komforto – daugiau.

Kiemo darbai, kurių nereikalauja terasa

Visgi apie kokius kiemo darbus kalbame, kai lyginame kiemą ir įstiklintą terasą? Visų pirma, kiekvienas didesnis kiemas, žalios vejos plotelis – tai darbo, laiko ir pastangų reikalaujantis dalykas. Norite gyventi švariai ir gražiai? Reikia pasirūpinti kiemo sutvarkymu. Žolę reikia pjauti kas 1 ar 2 savaites, jeigu turite bent 10 arų, tai ir su gera žoliapjove pjausite pusę dienos. Tad tiek laiko galite išmesti iš savo 2 savaičių. Sakykime, per mėnesį žolės pjovimui atsieis bent 1 su puse dienos. Toliau – obelų genėjimai, takelių formavimai, gėlynai… Visa tai tiek daug reikalauja. O juk paprasčiau – tiesiog turėti savo gražuolę terasą ir joje jaukiai gerti kavą, apsistačius gėlėmis ir kitokiais gražiais dalykais.

Įstiklintos terasos privalumai

Kodėl verta terasą arba balkoną įstiklinti? Kaina šio proceso nėra labai didelė, o rezultatai – itin geri. Visų pirma, įstiklinta terasa suteikia tam tikrą privatumą, izoliaciją nuo, pavyzdžiui, triukšmo. Antra, įstiklintoje terasoje galima būti ir žiemą, nes joje tiesiog bus šilčiau.

Vienas atsiliepimas apie “Terasos ir balkonai: lyg šiuolaikiniai kiemai

Palikite atsiliepimą