Telia išmanioji televizija ir vartotojų atsiliepimai

Telia išmanioji televizijaKasdien susiduriame su įvairiomis problemomis, kad neveikia televizija ar stringa interneto ryšys. Tai suprantama, nes šiais produktais naudojasi labai daug vartotojų. Ką daryti, kad gautume kokybiškas paslaugas. Pirmiausia reikia tinkamai išsirinkti paslaugos tiekėją. Telia išmanioji televizija yra naudojama visoje Lietuvoje, todėl klientams yra užtikrinama aukšta paslaugų kokybė. Kiekvienas norėdamas užsisakyti šias paslaugas pirmiausia turėtų nuspręsti kokius tv kanalus jis norėtų matyti. Juk rinkoje toks didelis pasirinkimas. Galima užsisakyti kanalus, kurie rodomi užsienyje, anglų, rusų kalbomis. Tai patogu, nes ne visuomet norisi žiūrėti lietuvišką televiziją. Nemaža dalis vartotojų nori matyti įvairesnį turinį, todėl drąsiai renkasi kitokius kanalus. Šiandien HD kokybė nieko nebestebina. Juk nauji išmanūs telefonai taip pat gali rodyti tokios kokybės vaizdą. Kiekvienas norėdamas užsisakyti televiziją turi žinoti ką perka. Reikia gerai išsiaiškinti kokius kanalus matysite, kokias papildomas funkcijas turėsite. Juk nesinori mokėti už tai ko nesinaudojate. Lietuvoje gerai žinomų sporto rungtynių popliarumas yra labai didelis, todėl galima matyti net ir tiesiogines transliacijas.

Kada geriausia pirkti tokį produktą?

Kaip jau supratote, tai eina kalba apie paslaugos kaina. Juk norime įsigyti paslaugas pigiau. Gauti aukštą kokybę ir žinoti, kad visuomet iškilusias problemas bus galima operatyviai išspręsti. Taigi, tokias paslaugas rekomenduojame užsisakinėti vasara. Kodėl? Šiltuoju metu laiku televizijos žiūrėjimas sumažėja, todėl kompanijos dažnai gali pasiūlyti geresnes paslaugos kainas. Aišku, nereikėtų tikėtis kažko ypatingo. Jeigu norite gauti kokybiškas paslaugas turite už jas susimokėti. Dar vienas svarbus kriterijus kalbant apie išmaniąją televiziją yra tai, kad galima užsisakyti filmų nuomą. Praktiškai kiekvienas paslaugos tiekėjas suteikia galimybę už papildomą mokestį žiūrėti filmus be jokios reklamos.

Telia ar Cgates?

Jeigu gyvenate Vilniuje, tuomet šias abi kompanijas gerai žinote. Tiek Telia, tiek Cgates teikia panašias paslaugas ir gali pasiūlyti gera aptarnavimą. Užduosite klausimą, ką gi rinktis? Taigi, kad geriausias sprendimas būtų užsisakinėti tokias paslaugas, kurios atitinka jūsų poreikius. Šiuo metu didžiosios kompanijos siūlo gana panašias paslaugų kainas, todėl suprantama, kad klientas gauna gerą servisą ir gerą kainą. Bendrai kalbant visuomet reikėtų orientuotis ne tik į kainą, bet ir į patį produktą. Juk mokame už gerą televiziją, tai ir svarbu, kad turėtume didelį kanalų pasirinkimą. Aišku, nepamirškite pasitarti su draugais ar giminaičiais. Tikriausiai jie jau turi tokia televiziją, todėl galės drąsiai rekomenduoti vieną ar kitą kompaniją.

Palikite atsiliepimą