UAB Meistrokodas šiltnamiai Klasika ir kita produkcija

UAB Meistro kodas savo sėkmingą veiklą vykdo jau ne vienerius metus. Tai plastiko pluoštų ir šiltnamių gamyboje besispecializuojanti įmonė, laikui bėgant auganti ir vis labiau puoselėjanti savo gerą vardą. Bendrovės tikslas yra užtikrinti savo produkcijos kokybę, kurti ilgaamžį ir tvirtą produktą. UAB Meistro kodas gaminami šiltnamiai ir plastikai yra vieni populiariausių tarp Lietuvos gyventojų, tiek mėgėjiškai, tiek profesionaliai užsiimančių daržininkyste bei sodininkyste. Įmonė taip pat teikia įvairias paslaugas, prekiauja didelio spektro sodo paskirties produkcija. Pilnas aprasymas ir plačiau aptarta bendrovės veikla aptinkama internetinėje įmonės svetainėje, o mes trumpai pristatysime kelis pagrindinius parduodamų šiltnamių modelius bei aptarsime kai kurias bendrovės teikiamas paslaugas, populiariausias tarp klientų.

UAB Meistro kodas siūlomi Klasika šiltnamiai

Jei kada plačiau domėjotės Lietuvos rinkoje siūlomais šiltnamiais, skirtais tiek profesionaliai sodininkystei ir daržininkystei, tiek mėgėjams, turėjote atkreipti dėmesį į UAB Meistro kodas produkciją, pažymėtą Klasika ženklu. Bendovė siūlo keturis Klasika ženklu pažymėtus modelius, išsiskiriančius savo kokybe ir tvirtumu. Klasika standart, Klasika house, Klasika alu ir Klasika arkinis – yra ženklinami specialiu origaliu ženklu, kuris byloja apie gaminio originalumą. Užsisakęs šią produkciją, klientas turėtų atkreipti dėmesį į ženklinimą, kadangi neturintis originalaus ženklo gaminys verčia abejoti kokybe. Įmonė siūlo nemokamą šių šiltnamių pristatymą, taip pat itin ilgalaikę – net dešimties metų kokybės garantiją. Klasika šiltnamiai yra nepamainomi, auginant ekologišką produkciją, yra tvirti bei ilgaamžiai. Protinga gamybos technologija leidžia sumontuotą šiltnamį laikyti ištisus metus, todėl nereikia sukti galvos dėl papildomo darbo arba nereikia nereikia rūpintis, kur padėti išmontuotas konstrukcijas iki kito sezono.

ŠiltnamiaiŠiek tiek plačiau pakalbėkime apie šiltnamį, pavadinimu Klasika arkinis. Kaip ir bet kuris šiltnamis Klasika, tai itin stiprios konstrukcijos produktas, garantuojantis jums ilgaamžiškumą. Kuo išskirtinė arkinio šiltnamio konstrukcija? Jis pagaminta taip, kad net storas sniego sluoksnis neužsilaiko ant stogo. Tokiame šiltnamyje yra ypač daug erdvės, puikiai įvertintas ir pamatuotas šilumos bei saulės šviesos pralaidumo srautas, kas būtina kokybiškam augalų auginimui. Konstrukcija tvirta ir patvari, todėl ant jos galima kabinti ir paremti įvairius stovus, parišinėti augalus bei vazonus. Toks šiltnamis turi orlaides, kurios atidaromos iš abiejų galų, todėl, reikalui esant, pavyzdžiui, po šaltojo sezono nebus sudėtinga patalpą išvėdinti. Sodininkystei ir daržininkystei naudojant tokį šiltnamį, suteikiama galimybė jį pailginti pora metrų. Klasika šiltnamis yra ypač lengvai surenkamas, visuomet pridedama išsami konstrukcija, guminė sandarinimo tarpinė, papildomą standumo briauną turintis pagrindas. Toks šiltnamis be abejonės garantuoja jums ypač gausų sodo ir daržo derlių.

Šiltnamis Klasika

UAB Meistro kodas – ne tik šiltnamiai, bet ir sodo baldai

Įmonė UAB Meistro kodas siūlo net platų šiltnamių ir plastikų pasirinkimą, tačiau prekiauja ir sodo prekėmis, stogeliais ir stoginėmis, mediena ir terasinėmis lentomis, plastikine stogo danga, lietaus nuvedimo sistemomis, taip pat durimis, dangos plėvelėmis ir kt. Įmonė siūlo tikrai nemažą sodo baldų pasirinkimą. Vienas produktų yra polipropileno lauko baldai. Tokie baldai pasižymi konfortiškumu, ilgaamžiškumu, yra ypač patvarūs. Galima pasirinkti įvairaus dizaino ar modelio. Tokius baldus nesudėtinga pergabenti iš vienos vietos į kitą, taip pat pateikiamos įvairios komplektacijos. Vienas populiariausių tokio pobūdžio baldų yra – Corfu Fiesta komplektas, kurį sudaro krėslas, stalas, sofa. Komplektas parduodamas kelių spalvų, puiki pynimo technologija itin patvari. Tokie baldai puikiai atlaiko bet kokias oro sąlygas, kaitrius saulės spindulius, todėl nereikia rūpintis, kur paslėpti, įnešti baldus pasibaigus šiltajam sezonui arba tiesiog esant žemai temperatūrai, lyjant lietui. Pilnas aprasymas įmonės internetiniame puslapyje. Kitas pakankamai populiarus lauko baldų komplektas yra Corfu set komplektas. Kaip ir pastarasis, šis pagamintas Europoje. Siūlomi pilkos, smėlio arba rudos spalvos modeliai. Komplektą sudaro krėslai, sofa, skirta sėdėti dviems bei staliukas. Medžiaga – polipropilenas, pynimo pobūdis, pavyzdį imant iš pynimo vytelėmis. Komplektas pasižymi ypač dideliu patogumu, tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Reikėtų paminėti ir Corona komplektą, populiarumu nenusileidžiantį prieš tai aprašytiesiems. Jis taip pat sudarytas iš saliuko, dviejų krėslų ir sofos. Tai puikus pasirinkimas siekiantiems suderinti dizainą ir patogumą bei papuošti savo sodą ar terasą. Norintiems mėgautis minkštu patogumu, galima pasiūlyti Provence minkštų baldų komplektą. Modelis išskirtinis tuo, kad suteikia galimybe sode turėti kampinį baldą. Nepaisant to, kad baldo komplektas dengtas minkštu paviršiumi, jis vis tiek atsparus bet kokioms oro sąlygoms, todėl nereikia rūpintis minkštosios dalies nuėmimu naktį ar po pasisėdėjimo su draugais sode.

Lauko baldai iš UAB Meistro kodas

Įmonė siūlo nemažai pintų sodo baldų. Jie taip pat ilgaamžiai, lengvai pernešami. Siūlomi įvairių dydžių ir spalvų komplektai, kurie visi daugiausiai yra sudaryti iš vienos didesnės sėdimosios dalies, kelių krėslų ir staliuko. UAB Meistro kodas išskiria ir medinius lauko baldus. Tokie baldai ypač mėgstami stilizuotose kaimo sodybose, pirtelėse, etnografinio pobūdžio pastatuose. Žinoma, jie sunkesni, todėl nėra lengvai pernešami, bet ilgaamžiai, dailūs ir patvarūs. Tokie baldai atskirais komplektais nepristatomi. Dėl individualių užsakymų, išskirtinių norų ir idėjų siūloma kreiptis tiesiai į gamintoją.

Lietuviška klasika dvelkiančios pirtys iš UAB Meistro kodas meistrų rankų

Nesvarbu, kokį produktą iš UAB Meistro kodas meistrų įsigijote: ar tai šiltnamis Klasika, ar modernus lauko baldų komplektas ar pirtelė – neabejotinai džiaugsitės ilgaamžiu ir patvariu produktų. Įmonė užsiima ir pirtelių gamyba, taigi, jeigu norite kieme įsirengti pirtelę arba įrengti šią pramogą kaime ar sodyboje, šių meistrų darbas kaip tik jums. Siūlomos išskirtinio dizaino ir aukšos kokybės pirtys. Dėl individualių pageidavimų, išskirtinių išmatavimų ar modelių kreipkitės į specialistus ir jums bus parinktas pats tinkamiausias variantas.

Tai tik dalis UAB Meistro kodas siūlomos produkcijos. Įmonė yra viena pirmaujančių tarp tokio pobūdžio specialistų Lietuvoje, todėl nuolat orientuota į sveiką konkurencingumą ir geriausio rezultato siekimą. Būtent todėl buvo sukurtas šiltnamis Klasika, ištobulintas Klasika arkinis ir išplėstas bendras prekių ir paslaugų katalogas. Bendrovės atstovai visada laukia ne tik potencialių pirkėjų, tačiau ateinančių pasikonsultuoti, turinčių idėjų, pasiūlymų ar įžvelgiančių, kur derėtų pasitemti.

Vienas atsiliepimas apie “UAB Meistrokodas šiltnamiai Klasika ir kita produkcija

Palikite atsiliepimą