Veido patempimas: galimos procedūros

Veido patempimasVeido patempimas tikrai dažnai atliekama procedūra. Yra ne viena galimybė pakoreguoti veido linkius, palėpti senėjimo proceso padarinius. Žinoma, kad tą atlikti būtų galima kuo vėliau, reikia pagalvoti apie tinkamą odos priežiūrą, tačiau atėjus laiko senėjimo žymės veide tikrai pasimatys. Vieniems tai nutinka kur kas vėliau nei kitiems, tačiau galiausiai su nenorimomis raukšlėmis tenka susidurti kiekvienam. Moterims šios žymės dažniausiai rūpi kur kas labiau nei vyrams, todėl būtent jos susidomi procedūromis, kur atliekamas veido pakėlimas, raukšlių užpildymas ar kitokios procedūros. Visų bendras tikslas yra kovojimas su odos būklės blogėjimu. Jei galvojate apie kokios nors procedūros pasirinkimą, verta žinoti iš ko galima rinktis.

Kremai, serumai ir kitos priemonės veidui tikrai gali padėti ilgiau atrodyti jaunatviškam, tačiau tikrai nereikėtų galvoti, jog tai padės visą gyvenimą atrodyti it dvidešimtmetėms. Laikui bėgant oda nusvyrą, iškraipo veido ovalą. Paakių zona pasipildo maišeliais, atsiranda raukšlių, o vokai pradeda trukdyti matomumui. Vaizdas veidrodyje sulaukus tam tikro amžiaus gali nebetenkinti, tuomet ateina laikas ne naują kremą pirkti, bet galvoti apie tam tikras procedūras, kurias siūlo plastikos chirurgai. Dėl plastinės operacijos visuomet verta kreiptis į https://www.plastikoschirurgas.lt/.

Veidui atjauninti galima pasirinkti liposkultūrą, kurios principas labai paprastas. Veidui papildyti naudojami kūno riebalai, kuriuos galima nusiurbti nuo pilvo ar vidinės šlaunies pusės. Tokia procedūra yra puiki tuo, kad padeda užpildyti raukšles, o galiausiai ir pats gijimas bei atsigavimas yra ganėtinai greitas ir nesunkus patiems pacientams. Norintiems greito rezultato tai greičiausiai vienas geriausių pasirinkimų.

Šiek tiek rimtesnė operacija, kuri yra skirta stipriau senatvės pažeistai odai, kai norima daug labiau pakoreguoti atsiradusias problemas. Taikant bendrinę nejautrą atliekamas veido patempimas. Tai reiškia, kad daromi pjūviai tam tikrose vietose, kur jie būtų kuo mažiau matomi – pagal plaukų liniją, prie ausų. Tuomet pašalinamas odos perteklius ir pjūviai siuvami. Iš esmės, tai yra geriausias sprendimas norintiems kovoti su jau itin ryškiais senėjimo požymiais, giliomis raukšlėmis.

Endoskopinis veido patempimas taip pat atliekamas su pjūviais, kurie daromi endoskopu. Tačiau šis variantas tinkamiausias toms moterims, kurios dar turi ganėtinai standžią odą, tačiau jau galima pastebėti prasidedančius senėjimo procesus. Pakoreguoti pavyksta tokiu atveju kaktos, antakių sritį bei vidurinę veido dalį.

Palikite atsiliepimą