Vestuvinio žiedo pasirinkimo gairės: patarimai

Nuostabus vestuvinis žiedas yra bene pats svarbiausias šios šventės simbolis. Natūralu, kad daugelis investuoja nemažus pinigus, kad tik šis simbolis atrodytų puikiai iki mažiausių smulkmenų. Taigi, kiek kainuoja vestuvinis žiedas?

Atsakyti sunku, kadangi kainos ribos labai plačios, tad kiekvienas renkasi pagal savo galimybes. Galiausiai įvertinami ir kiti aspektai, kurie padeda rasti tobulą vestuvių dienos atributą.

· Kaina

Vestuvinis žiedasKiek kainuoja vestuvinis žiedas? Kai kurie perka už kelis euru, o kitiems atrodo, kad keli tūkstančiai yra ta suma, kuri geriausiai atitinka šio tipo žiedo poreikius. Nepamirškite, kad perkant internetu galima kur kas paprasčiau palyginti kainas ir rasti tą variantą, kuris labiausiai atitinka Jūsų lūkesčius.

· Stilius

Vestuviniai žiedai gali būti labai skirtingo stiliaus. Nuo klasikinio iki modernaus, nuo paprasto iki labai įmantraus. Renkantis svarbiausia, kad jie labiausiai tiktų ir patiktų jauniesiems. Štai todėl mados bei tendencijos yra per daug pervertinamos, kadangi tik kiekvieno poreikiai (tų, kurie žiedus nešios) – svarbiausi ir turi būti vertinami.

· Medžiaga

Vestuviniai žiedai dažniausiai gaminami iš geltono aukso. Paprasčiausiai tokie aktyviausiai perkami, tad natūralu, kad tokius dažniausiai ir gamina bei siūlo rinkoje. Tačiau gana populiarūs ir tie, kurie gaminami iš balto aukso, o tie, kurie nenori permokėti – renkasi žiedus, kurie gaminami iš sidabro. Juk svarbiausia, kad jie jums būtų gražūs. Jokio skirtumo – kokios yra etiketo taisyklės.

· Dizaineris

Ieškantys kažko unikalaus dažniausiai daugiausia dėmesio skiria dizaineriams, kurie gamina žiedus pagal tam tikrą tematiką. Dažniausiai dizainerių kurti žiedai kainuoja kur kas daugiau, tad šiuo atveju belieka nuspręsti – ar tikrai verta mokėti tiek, kiek verta?

· Graviūra

Natūralu, kad vestuviniai žiedai labai dažnai graviruojami. Tačiau tai dažniausiai daroma jau tada, kai žiedai išsirenkami. Žinoma, galima rasti salonus, kurie siūlo ne tik žiedus, tačiau ir kitas paslaugas, kurios susijusios su žiedo dekoru. Tai jau Jūsų pasirinkimas. Tik žiūrėkite, kad kainos ribos būtų patrauklios.

Kad ir koks žiedas bus pasirenkamas – svarbiausia yra tai, kad jis tiktų bei patiktų Jums. Tokiu atveju bus galima džiaugtis žiedu, kuris suteiks šiai nuostabiai šventei daugiau svarbos ir gerų emocijų.

Palikite atsiliepimą