Virtuvės baldai, kurie tarnaus ilgai

Kai kurie baldai mums tinka jau tokie, kokie būna pagaminti, o kitiems tenka daryti specialių užsakymą, atsižvelgiant į mūsų namų erdvių išplanavimus ir išmatavimus. Dėl to virtuves baldu gamyba Kaune vis dar išlieka gana dažnu pasirinkimu, padedančiu sukurtina tikrai jaujų norimą virtuvės interjerą. Visgi kai kurie baldai tarnauja tik vieną kadenciją, o kiti išlieka ilgaamžiai. Kokie baldai virtuvei išliks labai ilgai, o kokių teks atsisakyti, o paskui pakeisti kitais?

Ąžuolinis stalas

Baldai namamsĄžuolas ne veltui laikomas girių karaliumi, o statybų srityje – medienos šeichu. Ką pagaminsite iš ąžuolo, tas kainuosbrangiau, tačiau tokie baldai ir tarnaus tikrai taip ilgai, kad net negalvosite, jog ir vėl metas pirkti iš kokių nors drožlių pagamintą staliuką. Gal jums net nereikia pirkti naujo ąžuolinio stalo, nes turite kažkokį, kurį prieš 10 metų jums padovanojo seneliai, patys tą stalą įsigiję prieš 70 metų. Taigi ąžuolinis stalas – ilgaamžis ir visada vertingas daiktas.

Spintelių kampas

O štai šis net ir pagal užsakymą Kaune pagamintas baldas turi šiokio tokio vienalaikiškumo. Kadangi jis užima tikrai daug vietos, jis formuoja visą virtuvės vaizdą, nuo jo labai daug kas priklauso. Be to, spintelės nuolat naudojamos. Todėl nenuostabu, kad spintelių kampas visgi nebus tas pats ilgiausiai atitarnavęs baldas ir dar likęs kitiems metams. Greičiausiai jis atsibos ir po virtuvės remonto jūs norėsite, kad jūsų spintelės tiesiog atrodytų kitaip.

Stalviršiai

Taip pat reikia pasakyti, kad ir stalviršiai ant tų spintelių greitai bus keičiami naujais. Tiesiog dėl paprasto susidėvėjimo, nes kas jau kas, bet jie tai tikrai ne kartą patirs gamybos procesus ir nusidėvės. Tad nereikėtų tikėtis, kad stalviršiai tarnaus ilgiau negu 10 ar 15 metų.

Lentynos

Paprastos pakabinamos lentynos yra labai patogus dalykas, kuris, nors ir yra visą laiką naudojamas, nes nuolat kažką laiko, išlieka gana ilgaamžiu baldu. Jeigu lentynų, kurios tiesiog atviros kabo kažkur ant sienos, jums jau nebereikia, jeigu jos netinka viename interjere, visada jas galima pakabinti kažkur kitur. Dažniausiai kokie nors įmantraus dizaino sprendimai tampa trumpalaikiais, nes atsibosta tas išskirtinumas. O štai lentynos yra amžinai paklausus ir paprastai savo dizainu neerzinantis baldas, be kurio sunku įsivaizduoti nors vienus namus. Tad ir lentynas iš virtuvės, jeigu tik tokios atliks, turbūt be vargo galėsite perkelti kažkur kitur.

Vienas atsiliepimas apie “Virtuvės baldai, kurie tarnaus ilgai

  1. Valgomojo baldai ir visi kiti virtuvėje esantys baldai turi būti patogūs naudoti, lengvai prižiūrimi. Kadangi prie šių baldų liečiasi maistas, riebalai, tai visus paviršius valome cheminėmis dezinfekcinėmis priemonėmis. Ne visi paviršiai gali tai atlaikyti.

Palikite atsiliepimą