3 būdai, kaip išsirinkti jums tinkamus kvepalus

Kvepalai moterimsTinkamų kvepalų pasirinkimas yra svarbi jūsų asmeninio stiliaus dalis. Kvapai gali pakeisti arba pakeisti aprangą, o pasitikėjimo savimi nesukelia niekas kitas, kaip rasti jums tinkantį kvapą. Tačiau kai yra tiek daug skirtingų kvepalų rūšių, kaip žinoti, kurie kvepalai jums tinka? Net madingiausi žmonės gali sunkiai rasti tinkamus kvepalus. Išsirinkti idealiai jums tinkančius kvepalus nėra taip paprasta, kaip pauostyti kelis pavyzdžius ir išsirinkti mėgstamiausius. Prieš įsigyjant kvepalus reikia atsižvelgti į daugybę veiksnių – nuo natūralios kūno chemijos iki požiūrio, gyvenimo būdo ir socialinės aplinkos. Norint išsirinkti jums tinkantį keltoną, svarbu suprasti, koks kvapas geriausiai derės su jūsų natūraliu kvapu ir kitais dažniausiai naudojamais kvepalais. Nišiniai kvepalai iš AmourD’evil jūsų namams.

Išnagrinėkite savo galimybes

Pirmiausia norėsite išsiaiškinti, kokie kvapai jums patinka. Tai gali padėti susiaurinti pasirinkimo galimybes ir nukreipti jus į kvepalus, kurių natos jums patinka. Yra kelios skirtingos kategorijos, į kurias patenka dauguma kvepalų. Gėlių kvapai paprastai yra labiausiai paplitę ir dažniausiai būna gėlių, vaisių ar saldžiųjų kvapų. Kitas populiarus pasirinkimas – citrusiniai kvapai. Medienos kvapai taip pat gana dažni. Šiuose kvepaluose yra tokių kvapų kaip sandalmedis, pačiulis ir kedras. Rytietiški kvapai – tai dar viena kvepalų rūšis, kurią rasite rinkoje. Šio tipo kvapai paprastai būna sodrūs, muskusiniai ir jausmingi. Kvepalus taip pat galite suskirstyti pagal jų bazinę natą. Bazinė nata yra kvepalų pagrindas, tai paskutinis dalykas, kurį užuodžiate. Kvapų bazinės natos būna trijų tipų: saldžios, aštrios ir dūminės.

Pabandykite

Kai susiaurinsite savo pasirinkimo galimybes, metas išbandyti keletą kvepalų. Į kvapų bandymų sąrašą turėtumėte įtraukti bent tris kvepalus, nes prieš priimdami sprendimą norėsite kiekvieną jų nešioti kelias dienas. Svarbu rinktis kvepalus, kurie gerai derės su jūsų kūno chemija. Kiekvieno žmogaus natūrali kūno chemija turi kvapų ir kvapų, kuriuos tam tikri kvepalai gali sustiprinti arba užgožti. Pavyzdžiui, jei jūsų natūrali kūno chemija pasižymi saldžiu kvapu, greičiausiai norėsite laikytis atokiau nuo gėlių kvapų. Plačiau: amourdevil.com/kategorija/kvepalai-moterims puslapyje.

Paprašykite pavyzdžių

Jei išbandę skirtingus kvepalus vis dar nesate tikri, galite paklausti draugų, šeimos narių ar bendradarbių, ką jie mano apie juos. Taip pat galite paklausti parduotuvėje prie kvepalų prekystalio dirbančių žmonių. Galite jiems užduoti tokius klausimus: "Ką rekomenduotumėte žmogui, kuriam patinka šie kvepalai?". Arba: "Kokie kvepalai šiuo metu yra populiariausi?". Taip pat galite pabandyti užduoti jiems klausimus apie skirtingas kvepalų natas ir apie tai, kas, jų manymu, jums galėtų patikti.

Palikite atsiliepimą